mansour92

صفحه intro بجای صفحه index.php

18 پست در این موضوع

باعرض سلام و خسته نباشید...

چطور باید صفحه intro را بجای صفحه index.php تغییر بدم،

به htaccess رفتم ولی Directory index رو پیدا نکردم، تعدادزیادی

index.php وجود داره، باید کدومشو با اینترو خودم تغییر بدم، و چطوری؟

وسوال دیگرم اینه که در صفحه اینترو خودم لینک صفحه index.php رو چطور باید

وارد کنم، همون mywebsite.com/index.php درسته؟

ممنون میشم راهنمایی کنید. باتشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما توی روت هاستتون که قرارش بدید اول INDEX.HTML اجرا میشه . یعنی html بر php اولویت داره

مشکلی ندارند . لینک ها برای یو تیوب هست . باید از قند شکن استفاده کنید .

نه دوست عزیز با قندشکن هم نمیشه اررور 404 میده 404 - Not Found

دوست عزیزاول به لینک زیر یه نگاه بنداز

بعدش اگه قالب شخصی داری ومیخوای اونو به کارببری قالبو برام پ.خ کن تابه جوملا ترجمش کنم ولی اگه نه دنبال یه قالب واسه اینترو میگردی میتونی از اون استفاده کنی

لینک

دوست عزیزاول به لینک زیر یه نگاه بنداز

بعدش اگه قالب شخصی داری ومیخوای اونو به کارببری قالبو برام پ.خ کن تابه جوملا ترجمش کنم ولی اگه نه دنبال یه قالب واسه اینترو میگردی میتونی از اون استفاده کنی

لینک

ممنون دوست عزیز من طبق آموزشی که آقای صدیقی دادن میتونم اینترو ساده بسازم فقط یه قالب خالی میخوام که اختصاص بدم به منوم میتونید یه قالب خالی بهم بدین؟

اینترویی که مد نظر منه بک گراندش اسلایدشو هستش که متاسفانه همچین چیزی پیدا نکردم جایی html اون رو هم دارم اینجا رو ببینید

دوست عزیز توقالبhtml که میخوای به عنوان اینترو استفاده کنی برام بفرست من واسه جوملا ترجمش کنم

شما توی روت هاستتون که قرارش بدید اول INDEX.HTML اجرا میشه . یعنی html بر php اولویت داره

من همین کارو انجام دادم، ولی همون صفحه index.php رو میاره، ولی وقتی صفحه index.php رو از اونجا برمیدارم

و فقط صفحه index.html میمونه، اون موقع صفح html رو نمایش میده،

مگه html بر php اولویت نداره؟؟ پس چطور این اتفاق میوفته؟؟

در ضمن روی لوکاله و از Wamp server استفاده میکنم

ممنون دوست عزیز من طبق آموزشی که آقای صدیقی دادن میتونم اینترو ساده بسازم فقط یه قالب خالی میخوام که اختصاص بدم به منوم میتونید یه قالب خالی بهم بدین؟

اینترویی که مد نظر منه بک گراندش اسلایدشو هستش که متاسفانه همچین چیزی پیدا نکردم جایی html اون رو هم دارم اینجا رو ببینید

من قالبی که تو این لینک بود دنلود کردم فقظ یه سوال شما میخواید این قالبو واسه اینترو استفاده کنید یایه قالب دیگه؟

من قالبی که تو این لینک بود دنلود کردم فقظ یه سوال شما میخواید این قالبو واسه اینترو استفاده کنید یایه قالب دیگه؟

میخوام مثل اون قالب بک گراندم اسلایدشو باشه عکس ها و آیکون های خودم هم جایگزینش بشه

میخوام مثل اون قالب بک گراندم اسلایدشو باشه عکس ها و آیکون های خودم هم جایگزینش بشه

قالبی که من معرفی کردم به کارتون میاد؟

قالبی که من معرفی کردم به کارتون میاد؟

نه کل بک گراند عکس هستش و به صورا اسلایدشوه روش یه لایست که آیکونا روش قرار دارن

نیازی به قالب نیست.فقط یه فایل index.html لازم دارید.این ساده ترین روش هست

کدهای آماده ی اسلایدشو هم که توی نت زیاد هست فقط کافیه تو فایل index.html قرار بدید همین. . . .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری