yavadood

درخواست راهنمایی برای راه اندازی وبسایت دانلود مقاله

4 پست در این موضوع

سلام دوستان خوبید؟

من میخوام به سایتم یک بخش دانلود مقاله های مجله های خارجی اضافه کنم، یعنی کاربر بعد از خرید بتونه به لینک دانلود دسترسی پیدا کنه و مجله رو دانلود کنه . من سایتم رو بر پایه مدیریت مطالب K2 طراحی کردم و از همه امکاناتش راضیم. وظیفه خرید مقالات رو هم واگذار کردم به کامپوننت K2Store. فقط این میون یک مشکلی هست اینه که سیستم attach فایل K2 لینک خارج از سرور قبول نمیکنه یعنی یا باید فایل داخل همین هاستی که سایت درونش هست آپلود شده باشه یا از طریق خود سایت آپلود کنید که همین کار باعث میشه که فضای زیادی از هاست رو اشغال کنه و چون هاست ها اشتراکی هستند مدیر هاست بعد از اینکه ترافیک بالا رفت هاست رو ساسپند میکنه. من موندم چکار کنم؟ من میخوام فایلها یا مقالات رو داخل هاست دانلودم آپلود کنم و لینکش رو بزارم در قسمت Attach کامپوننت K2 که کاربر بعد از خرید بتونه دانلود کنه و باعث نشه سایت اصلی بهش فشار بیاد. چکار کنم؟

کلا میخوام مقاله رو داخل هاست دانلود آپلود کنم و لینکش رو به قسمت Attach کامپوننت K2 اضافه کنم تا کاربر بتونه لینک رو از هاست دانلود دریافت کنه.

اگه راهی دیگه به نظرتون بهتره که میشه با K2 انجام بشه لطفا بگید.

خواهشا کمک کنید و خیلی خوشحال میشم اگه راهنماییم کنید

خیلی خیلی ممنون

یا علی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان خوبید؟

من میخوام به سایتم یک بخش دانلود مقاله های مجله های خارجی اضافه کنم، یعنی کاربر بعد از خرید بتونه به لینک دانلود دسترسی پیدا کنه و مجله رو دانلود کنه . من سایتم رو بر پایه مدیریت مطالب K2 طراحی کردم و از همه امکاناتش راضیم. وظیفه خرید مقالات رو هم واگذار کردم به کامپوننت K2Store. فقط این میون یک مشکلی هست اینه که سیستم attach فایل K2 لینک خارج از سرور قبول نمیکنه یعنی یا باید فایل داخل همین هاستی که سایت درونش هست آپلود شده باشه یا از طریق خود سایت آپلود کنید که همین کار باعث میشه که فضای زیادی از هاست رو اشغال کنه و چون هاست ها اشتراکی هستند مدیر هاست بعد از اینکه ترافیک بالا رفت هاست رو ساسپند میکنه. من موندم چکار کنم؟ من میخوام فایلها یا مقالات رو داخل هاست دانلودم آپلود کنم و لینکش رو بزارم در قسمت Attach کامپوننت K2 که کاربر بعد از خرید بتونه دانلود کنه و باعث نشه سایت اصلی بهش فشار بیاد. چکار کنم؟

کلا میخوام مقاله رو داخل هاست دانلود آپلود کنم و لینکش رو به قسمت Attach کامپوننت K2 اضافه کنم تا کاربر بتونه لینک رو از هاست دانلود دریافت کنه.

اگه راهی دیگه به نظرتون بهتره که میشه با K2 انجام بشه لطفا بگید.

خواهشا کمک کنید و خیلی خوشحال میشم اگه راهنماییم کنید

خیلی خیلی ممنون

یا علی

با درود،شما میتویند از کامپوننت JDownload برای درج لینک خارجی استفاده کنید سپس در کا2 بصورت کد قرار دهید

مانند شبیه کد روبرو:

{jd_file file==yourid}

بجای yourid،شناسه ثبت شده در کامپوننت Jdownload رو قرار بدین.

سلام رضا جان ممنونم که جواب دادین.

بله این راهی که گفتین میشه ولی برای فروشش چکار کنم؟ من میخوام مقاله رو بخره بعد لینک رو ببینه. مثلا الآن وقتی با K2store خرید کرد لینک باز میشه و میتونه دانلود کنه

سلام رضا جان ممنونم که جواب دادین.

بله این راهی که گفتین میشه ولی برای فروشش چکار کنم؟ من میخوام مقاله رو بخره بعد لینک رو ببینه. مثلا الآن وقتی با K2store خرید کرد لینک باز میشه و میتونه دانلود کنه

با درود برای فروش میتونید از سیستم آلفایوزرپونت استفاده کنید،ولی یک پیشنهاد دارم براتون فروشگاهتون رو از جوملا جدا کنید مثلا اپن کارت نصب کنید که خیلی ساده اس کارکردن باهاش،البته از نظربنده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری