sado1214

مشکل حذف نشدن افزونه

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من به یه مشکل خیلی بزرگ روبرو شدم

کامپوننت نوبت دهی را از همین سایت گرفتم و رو نصب کردم

اما بعد یه نسخه دیگه از همین افزونه رو از سایت افزونه ها پیدا کردم خواستم تست کنم شروع به نصب کردم پیغام داد این مسیر قبلا ایجاد شده برای همین افزونه قبلی رو پاک کردم اما درست پاک نشد

و الان بد جوری درگیرش شدم هر کاری میکنم پاک نمیشه

کل فایلها از قسمت ادمین و خود سایت و فایل های زبان و دیتابیس و جدول اکتنشن و جدول assest همه رو پاک کردم اما باز هم مشکل داره. تصویر پیغام های خطا رو ببینید.

u2twqs8ga8u07zrv2liq.jpg

فایلهایی که باقی مونده همه مربوط به بخش مدیریت هست به تصویر زیر دقت کنید

[ATTACH=CONFIG]7850[/ATTACH]

ممنون میشم اساتید بزرگوار راهنمایی کنند واقعا دیگه نمی دونم باید چیکار کنم

ویرایش شده در توسط sado1214

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بزرگواران لطفا راهنمایی بفرمایید

از مسئول هاست خواستم بک اپ رو برگردونه اما بک اپی که میتونه برام برگردونه مناسب نیست

لطفا پیشنهاد بدید چیکار می تونم بکنم واقعا دلیلش چیه

به احتمال زیاد دیتابیس رو درست بررسی نکردید والا امکان نداره تو دیتابیس نباشه.

-دوباره بگردید.به پیشوند جداول دیتابیس دقت کنید که دقیقا جدول مربوط به جوملای فعلیتون رو بررسی کرده باشید. وقتی شما کلیه فایلها رو پاک کنید و دیتابیس رو هم از این افزونه خالی کنید مطمئنا توی مدیریت جوملا هم نشونش نخواهد داد.

-هاستتون سی پنل روش نصبه؟اگه سی پنل هست یه جستجو بکنید در کل هاست.

-در دیتابیس هم سرچ بزنید از طریق phpmyadmin. از طریق سرچ phpmyadmin برید و کلیه جداول رو انتخاب کنید و گزینه رادیویی رو درست تنظیم کنید.

-همچنین میتونید در موارد بحرانی سایتتون زیپ کنید و بیارید روی لوکال و اونجا هر بلایی میشه سرش بیارید و از طریق برنامه های ویندوزی مو به مو بررسیش کنید که اون کلماتی رو که توی تصویر میبینید رو توسط نرم افزارهای ویندوزی از دل سایتتون بیرون بکشید اما فکر نمیکنم کارتون به اینجا بکشه.

درود

از هاست به مسیر کامپوننت مربوطه برید و فولدرش رو پاک کنید کلیه متعلقات هم که پاک کردید یکبار دیتابیس رو repair کیند مجدد نصب کنید

همه این کارهاییکه گفتید رو انجام میدم مجدد ان شاالله که مشکل رفع بشه

فقط چطوری دیتابیس رو باید repair کنم؟

درود

از طریق مدیریت جوملا : منوی افزونه ها / مدیریت افزونه ها / سربرگ دیتابیس --- بالا نوشته Fix یا Repair

دوستان بالاخره مشکل حل شد

یعنی بگم اشکال از کجا بود میخندید بهم

موقع حذف رکوردهای جدول اکستنش فقط صفحه اولش رو میدیدم متوجه نبودم که چند صفحه هست یهو به چشمم خورد رفتم صفحه بعدش دیدم بله کلی از این کامپوننت رکورد هست حذفشون کردم

در ضمن علاوه بر این دو جدول منوها ها باز یه سری رکورد بود که اونها رو هم پاک کردم

در هر حال ار همگی دوستان ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری