honest

حذف بخشی از لینک سایت

9 پست در این موضوع

به نام آفریننده ی محمد(ص) و آل او

با سلام خدمت دوستان

می خواستم بدونم چطور لینک بعضی از قسمت های سایت را تغییر بدم منظورم بخش مطالب نیست اون را می دونم با استفاده از منو هستش،برای مثال :

/mydomain.com/component/jdownloads/download/1-root/1-winrar.html

و...

را به:

mydomain.com/download/root/winrar.html

تبدیل کنم(قسمت component/jdownload یا مواردی از این قبیل را حذف یا تغییر بدم)

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این کار شما احتمال افزایش لینک شکسته در وب سایت شمارو داره، قبل از اینکه این کار رو انجام بدید حتما مطمئن بشید که افزونه ی مورد استفاده حتما از سیستم ریدایرکت خودکار پشتیبانی می کنه وگرنه کلا سایت شما از دید گوگل یک سایت اسپم شناخته می شه و زحمات شما هدر می ره، قصدم نگران کردن شما نیست و این فقط یک احتماله ولی پیشگیری بهتر از درمانه

این کار شما احتمال افزایش لینک شکسته در وب سایت شمارو داره، قبل از اینکه این کار رو انجام بدید حتما مطمئن بشید که افزونه ی مورد استفاده حتما از سیستم ریدایرکت خودکار پشتیبانی می کنه وگرنه کلا سایت شما از دید گوگل یک سایت اسپم شناخته می شه و زحمات شما هدر می ره، قصدم نگران کردن شما نیست و این فقط یک احتماله ولی پیشگیری بهتر از درمانه

با تشکر از جناب Masood Ashoori وsatiseven

چطوری بفهمم که سایت یا کامپوننت هام از سیستم ریدایرکت خودکار پشتیبانی می کنه یا نه ، یا بهتره بگم چظور این مورد را باید درست کنم می شه بیشتر توضیح بدید یا آموزشی در این خصوص

ممنون

با تشکر از جناب Masood Ashoori وsatiseven

چطوری بفهمم که سایت یا کامپوننت هام از سیستم ریدایرکت خودکار پشتیبانی می کنه یا نه ، یا بهتره بگم چظور این مورد را باید درست کنم می شه بیشتر توضیح بدید یا آموزشی در این خصوص

ممنون

میتونید از کامپوننت SH404SEF هم استفاده کنید: هدیه یکسالگی من در انجمن >>> افزونه پیشرفته سئو sh404SEF فارسی <<<

آموزششم تو انجمن سرچ کنید هست.

اطلاعات بیشتر هم میخواین با مهندس مرادی در ارتباط باشین: نمایش مشخصات: Mohammad Moradi - انجمن جوملا ایران

افزونه ای که معرفی کردم ریدایرکت داره . با خود کامپوننت jdownload هم سازگار هست .

افزونه ای که معرفی کردم ریدایرکت داره . با خود کامپوننت jdownload هم سازگار هست .

با درود مجدد

ابتدا لازمه از دوستان بزرگوار تشکر کنم ولی مگه در تاپیک زیر ننوشتید که از افزونه سئو استفاده نکنید،یعنی به غیر از استفاده از این کامپوننت ها راه دیگه ای نیست؟مثلا تغییر در خود سایت؟

بهترین افزونه سئو برای جوملا 2.5

درسته . به واسطه ی استفاده از افزونه های سئو ، ممکنه مشکلات جانبی داشته باشید .

این به تشخیص شما بستگی داره که حذف نام کامپوننت در آدرس سایت چقدر اهمیت داره .

ممنون بابت صبوری در پاسخگویی شما

بلاخره با آزمون و خطای فراوان بعد از چند روز بدون هیچ کامپوننتی و تنها با استفاده از خود جوملا مشکل را حل کردم

بازم ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری