pournikdast

انتقال مطالب سایت اصلی به ساب دامین

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان

نام دامنه من مرتبط با محتوای سایتم نیست، جایی خوندم که اگر ساب دامین را مرتبط با محتوای سایت انتخاب کنم ممکنه تو جستجوی گوگل تاثیر گذار باشه، واسه همین برای سایتم 3 تا ساب دامین در هاست تعریف کردم.

حالا میخوام ببینم امکانش هست که تمام مطالب مثلا یک بخش و منوی سایت به هر کدام از این ساب دامین ها منتقل بشه.

منظورم اینه که مثلا وقتی فردی میخواد وارد بخش مقالات سایت اصلی بشه، وارد همون بخش تو ساب دامین بشه و تو گوگل هم بتونم اون ساب دامین رو ثبت کنم.

البته دوستان من متاسفانه هیچ اطلاعاتی راجه به مسائل مدیریت سایت ندارم و اصلا ممکنه سوالم رو هم اشتباه طرح کرده باشم!

در ضمن اگر کسی از دوستان حاضره با دریافت هزینه این کار رو برای من انجام بده، لطفا هزینه رو بگه

با سپاس فراوان

تحلیل آماری پیشرفته و چاپ تضمینی مقاله - تحلیل آماری پایان نامه چاپ مقاله (ادوریس)

ویرایش شده در توسط pournikdast

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگه صرفا دلیلتون اینه که عنوان دامنه با زمینه فعالیت شما تفاوت داره ، دلیل مناسبی نیست . با توجه به اینکه به خوبی ایندکس شده و در رتبه 1 گوگل قرار دارید دستش نزنید :)

اینکه نام دامنه مرتبط با فعالیت باشه مولفه ی خوبیه ولی نه الان

جناب آشوری عزیز سلام و مرسی از پاسختون که مثل همیشه راهنمای بنده بودید

البته وقتی عنوان سایت بنده کامل تایپ بشه (تحلیل اماری پیشرفته و چاپ تضمینی مقاله) بله در رتبه 1 قرار داره، ولی نکته اینجاست که جستجو تو این زمینه با عباراتی مثل (چاپ مقاله، تحلیل آماری و پایان نامه به صورت جداگانه) انجام میگیره که با این شیوه جستجو سایت بنده در هیچ کدام از این کلمات کلیدی هیچ جایگاهی تو گوگل نداره، حتی تا صفحه دهم...

راستش وقتی به نتایج صفحه اول گوگل تو این عبارات دقت کردم، دیدم بلااستثنا تمامی دامنه ها و یا ساب دامین ها به صورت فارسی و یا لاتین مرتبط با این کلمات هستند، گفتم حتما تاثیرگذاره!!!

البته با توجه به اینکه بنده اصلا اطلاعاتی درباره سئو ندارم، خودم هم میترسم که این ساب دامنه ها وضعیت رو از الان هم بدتر کنه.

با این توضیحات بازم شما موافقید که فعلا ساب دامین اضافه نشه؟

جناب آشوری و دیگر اساتید بزرگوار انجمن

با این توضیحاتی که بنده دادم، اگر بفرمایید به نظرتون در ارتباط با ساب دامین چی کار کنم که به نفع سئو و جستجوی سایت هم باشه بسیار ممنون میشم

خیلی ممنون اما نظرتون در ارتباط با این بحث ساب دامین چیه، شما هم موافق نظر جناب آشوری هستید؟

من لغت ادوریس رو گفتم . اگه عبارت خاصی در گوگل مد نظرتون هست میتونید درخواستتون رو در قسمت تجاری انجمن ایجاد کنید . دوستان سئو کار براتون انجام بدند . با یک سئوی خوب و حساب شده به جایگاه خوبی در گوگل میرسید . ساب دومین راه درستی نیست .

جهت تشکر از پاسخ کاربران فقط از دکمه می پسندم در انتهای هر ارسال استفاده کنید . ارسال این گونه متن ها مصداق اسپم بوده و خلاف قوانین انجمن .

متشکرم .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری