johayna

نصب جوملا خام و حذف لوگو و ارم جوملا

4 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان

چگونه جوملا فارسی 2.5 را نصب کنم اما تغییرات ایجاد شده و موضوعات ( مطالب ) پیش فرض همراه آن نصب نشوند ؟

چگونه ردپای جوملا ( لوگو ، آرم ، لینک سایت و ... ) را حذف کنم ( هم در سایت و هم در بخش مدیریت - سایت واجب تر است ) ؟

بعد از نصب جوملا و انجام تغییرات در آن چگونه می توانم ان را در یک سایت دیگر نصب کنم ( انتقال بدهم ) ؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فكر كنم اگه اين كارا كنيد ديگه پشتيبان نمي شيد

اينم نظر مديران است

با تشكر

با سلام و عرض تبریک به جهت پیوستن به گروه جوملا ایران.

دوست عزیز به تاپیک زیر برید بطور کامل شرح داده شده...

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1379-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%DA%A9%D8%AF-%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%A7-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B8%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2.5-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA

فكر كنم اگه اين كارا كنيد ديگه پشتيبان نمي شيد

اينم نظر مديران است

با تشكر

ممنون از نظرتون. لطفاً از زبان خودتون و از جانب مدیران؛ نظری صادر نکنین... جوملا سیستمی کاملا باز و ازاد هست. و مانعی در تغییر هسته ی اصلی اون وجود نداره. بحث محصولات تجاری و دارای کپی رایت فرق میکنه.

موفق و سربلند و پایدار باشید

حق یارتون

با تشکر از دوستان که نگاهی به موضوع داشتند.

اگر کسی هست راهنمایی کند ممنون می شوم

امکان حذف مطالب هست و انجام داده ام اما در خواست یک جوملا فارسی خام را دارم .

اطلاع دارم که می شود جوملا انگلیسی را نصب کرد و زبان فارسی به آن اضافه کنم که یک سئوال پیش می آید ایا با قالب ها مشکل خواهم داشت ؟ یعنی راست نویس خواهند بود یا بستگی به قالب دارد؟

در مورد حذف ردپای جوملا در سایت هنوز منتظرم ؟

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری