Mohammad-Masoudi

با محدود کردن ماژول به صفحه ی اول بازم در صفحات دیگه نشون میده

7 پست در این موضوع

سلام دوستان

همونطور که در موضوع این تاپیک عنوان کردم من یه ماژول خاصی رو فقط به صفحه ی اول سایت محدود می کنم که فقط تو صفحه ی اول نشون بده ولی با این وجود بازم تو ادامه مطالب که میرم این مطالب نمایش داده میشه :|

کسی میدونه مشکل از کجاس ؟ حدس میزنم ربط به k2 هم داشته باشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این رو تست کنید

Advanced Module Manager

کارش این هست که قابلیت های بیشتری رو در مورد این که ماژول در چه صفحاتی نمایش داده بشه به شما میده .

مشکل شما به این دلیل هست که صفحه اصلی با ادامه مطلب همچنان در یک منو قرار داره

افزونه ای رو که دوستان لینک دادن کاملا این مشکل رو برطرف میکنه احتمالا شما تنظیماتش رو درست انجام ندادید مجددا دقیق بررسیش کنید

افزونه ای رو که دوستان لینک دادن کاملا این مشکل رو برطرف میکنه احتمالا شما تنظیماتش رو درست انجام ندادید مجددا دقیق بررسیش کنید

والا من تنظیمات مختلفشو امتحان کردم حل نشد

تنظیمات رو چطور میزارین که مشکل حل میشه ؟

مطلبی که دارید را باید به منویی اختصاص بدید یا مجموعه ای که مطلب داخلش هست به یک منو اختصاص بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری