farhad6169

درخواست این افزونه

8 پست در این موضوع

با سلام

سایتی باید طراحی کنم که یک سری محصولات داره

این سایت رو ببینید که محصولاتش رو چه زیبا نمایش میده.

- قرار دادن عکس ها در چند زاویه

- با هاور کردن موس روی عکس، عکس رو بزرگتر نمایش میده

- مشخصات عکس هم در کنارش قرار داره

- در صورت امکان محصولات مشابه هم بتوان قرار داد

لطفا راهنمایی بفرمائید

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

اگر دنبال یه چیز 100% رایگان باشید. نمیتونید پیدا کنید اما روشهای ترکیبی:

سیستم رو با ویرچومارت و جومشاپینگ راه اندازی کنید . بعد حالتهای زوم رو میبایست که پلاگین تجاریشون رو تهیه کنید.(و یا در نت به دنبال نسخه های نالشون باشید)

پلاگینهای زوم برای این دو فروشگاه ساز:

Flexible Virtuemart Zoom Effect on Product Page

https://www.magictoolbox.com/magiczoom/modules/virtuemart/

Art ZoomIn - Joomla! Extension Directory

و برای مابقی موارد از نظیر فیلدبندی و همچنین اعمال انواع گوناگون در صفحه همون محصول ؛ باز هم مجبور هستید که از افزونه های دیگری استفاده کنید.

اما اگر از کامپوننت هیکاشاپ استفاده کنید .دیگه نیازی به تهیه هیچکدام ا زاین موارد بصورت جداگانه نیستید! همه ی این موارد بطور هسته ای و داخلی در سیستم تعبیه و برنامه نویسی شده...

هیکاشاپ تجاری هست.

HOME

سوال دیگری بود بفرمایید در خدمت خواهم بود

موفق باشید و سربلند

ارسال شده در (ویرایش شده)

باسلام

اگر دنبال یه چیز 100% رایگان باشید. نمیتونید پیدا کنید اما روشهای ترکیبی:

سیستم رو با ویرچومارت و جومشاپینگ راه اندازی کنید . بعد حالتهای زوم رو میبایست که پلاگین تجاریشون رو تهیه کنید.(و یا در نت به دنبال نسخه های نالشون باشید)

پلاگینهای زوم برای این دو فروشگاه ساز:

Flexible Virtuemart Zoom Effect on Product Page

Magic Zoom - VirtueMart component

Art ZoomIn - Joomla! Extension Directory

و برای مابقی موارد از نظیر فیلدبندی و همچنین اعمال انواع گوناگون در صفحه همون محصول ؛ باز هم مجبور هستید که از افزونه های دیگری استفاده کنید.

اما اگر از کامپوننت هیکاشاپ استفاده کنید .دیگه نیازی به تهیه هیچکدام ا زاین موارد بصورت جداگانه نیستید! همه ی این موارد بطور هسته ای و داخلی در سیستم تعبیه و برنامه نویسی شده...

هیکاشاپ تجاری هست.

HOME

سوال دیگری بود بفرمایید در خدمت خواهم بود

موفق باشید و سربلند

سلام farhad6169 عزیز.

افزونه آخری تو انجمن هست. با تشکر از دوست عزیز آقای غلامی ( gholami_sam ) و مهندس مردانه زاده.

سرچ کنید حتما موارد دیگه ای هم تو انجمن هست که به دردتون بخوره.

لینک مطلب

موفق باشید.

ویرایش شده در توسط CO-2014

بچه ها خودم هم یک افزونه پیدا کردم که برای همین کاره و برای فروشگاه ساز هیکاشاپ هستش بصورت رایگان از سایت سازنده دانلود کنید:didi:

لینک سایت سازنده و دانلود

لینک دمو

اینم برای ویرچومارته که از همون شرکته و دموش هم دقیقا مثل بالایی هست و رایگان

لینک دانلود

لینک دمو

موفق باشید

جناب CO-2014 عزیز این افزونه خیلی به دردم خورد و در ابتدا روی جوملا 3 نصب نمیشد و ERROR JInestall میداد که متوجه شدم این افزونه برای جوملا 2.5 هست.

بعد از سرچ و پیگیری تونستم این افزونه رو به جوملا 3 تبدیل کنم و برای بقیه اعضا قرار میدم تا همه استفاده کنند.

ماژول و پلاگین رو تو یک فایل ZIP قرار دادم. فایل رو که دانلود کردید ابتدا از حالت فشرده خارج کنید بعد پلاگین و ماژول رو نصب کنید (بر روی جوملا 3) و حالشو ببرید. :didi::did2:

خودم در حال حاضر روی جوملا 3 نصب کرده و استفاده می کنم

در ضمن جا داره از جناب آقای مردانه زاده هم تشکر فراوان بکنم جهت معرفی نرم افزار.

لینک دانلود Art Zoom In -- Zoom for images and galleries in Joomla! برای جوملا 3

موفق باشید

ویرایش شده در توسط farhad6169

با سلام مجدد

جناب آقای co-2014 شما در تاپیک قبلی هم گفته بودید، مشکلی که بوجود میآید را باید با ادیتور کد را چپ چین کرد. بنده انجام دادم ولی همچنان مرتب نمایش نمی دهد.

لینک طرز نمایش

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

با سلام مجدد

جناب آقای co-2014 شما در تاپیک قبلی هم گفته بودید، مشکلی که بوجود میآید را باید با ادیتور کد را چپ چین کرد. بنده انجام دادم ولی همچنان مرتب نمایش نمی دهد.

لینک طرز نمایش

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

مطلب فوق رو آقای غلامی در این پست گفته بودند.

کلا دست بردن تو افزونه مستلزم اینه که دانش کامل این مبحث رو فراگرفته باشید. تو پست اشاره شده آقای غلامی اضافه کردن که «. . . کمی تغییرات نیاز داره. »

شما میتونید از افزونه های دیگه ای استفاده کنید. اگر الزامی ندارید که با هیکاشاپ وبسایتتون رو طراحی کنید ، پیام خصوصی بدین تا راهنماییتون کنم.

ویرایش شده در توسط CO-2014

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری