sado1214

خطای افزونهappointmen tbookingp

13 پست در این موضوع

با سلام

این افزونه مشکل دارد error می دهد :

Unknown locale: 'fa_IR' SQL=SET lc_time_names = 'fa_IR

و پس از ثبت درخواست error زیر را می دهد :

Unknown locale: 'fa_IR' SQL=SET lc_time_names = 'fa_IR';Unknown locale: 'fa_IR' SQL=SET lc_time_names = 'fa_IR';

فکر می کنم درست شمسی سازی نشده است.

چگونه این مشکل را حل کنم؟لطفا رااهنمایی کنید.

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دقیقا همین نسخه را دانلود و نصب کردم

برخی کاربران هم این مشکل را داشتند اما مشخص نشده چطوری حلش کردند

ارسال شده در (ویرایش شده)

یه مشکل دیگه هم با این افزونه وجود داره که تو تصویر زیر مشخصه

اون روزی که توی تقویم برای رزرو انتخاب میشه با اون روزی که در قسمت بالای تقویم لود میشه یکی نیست اینطوری که من متوجه شدم یه بخشی از تنظیمات مربوط به شمسی کردن تقویم درست انجام نشده

من مجبور شدم برای اینکه روز جمعه در تقویم نمایش داده نشه تو بخش تنظیمات روز یکشنبه را که معادل روز جمعه ما در تقویم میشه را تیک نزنم اما این تنظیم فقط به نمایش در تقویم مربوط میشه و برای بقیه قسمت ها ظاهرا این بخش تنظیم نشده.

0f2tub3ncbscsh9ekwg8.png

لطفا راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده در توسط sado1214

اشکال این رو فهمیدم اما نمیدونم چطوری رفعش کنم

وقتی تعداد روزهای هفته را 7 روز انتخاب کنم این اشکال وجود نداره اما یک روز را نشان نمیده در تقویم و به جاش یه رو رو تکرار میکنه مثلا دوتا یکشنبه میزنه تو تقویم. ولی اگر تعداد روزها رو 6 روز انتخاب کنم روز تکراری نشون میده به جاش مشکلی که در تصویر بالا اوردم رو نشون میده

لطفا دوستان راهنمایی کنند

بچه ها هیچ کسی نیست که از این افزونه استفاده کرده باشه

یه جای تنظیماتم مشکل داره اما نمیدونم کجاش هست

تو سایت اصلیش هم رفتم اما به نتیجه ای نرسیدم

لطفا راهنمایی کنند کسانی که دارند از این افزونه استفاده می کنند

این افزونه کلا مشکل داره لطفا به پشتیبان سایتی که ازآن افزونه رو تهیه کردین تیکت بدین.

با احتساب دسترسی نداشتن به اصل این افزونه من نتایج زیر رو فقط میتونم براتون بیان کنم:

اولا اون جایی که این رو شمسی کرده نمیدونم چرا به این لینک توجهی نداشته یا اینکه من متوجه کدهای افزوه نیستم:

MySQL :: MySQL 5.0 Reference Manual :: 10.7 MySQL Server Locale Support

لینک بالا ، سایت رسمی mysql هست که بخش راهنمایی developer هاست که کسانی که میخاهند افزونه ای رو توسعه بدهند و با دیتابیس سروکار دارند حتما باید بر طبق استاندارد های اون عمل کند.(ضمنا قرار ندادن هیچ اسکرین شاتی از فرانت اند این افزونه در سایت منتشر کننده اون هم برای بنده جای سوال داشت)

دوما در جهت حل مشکل شما نزدیک ترین منبع کاربردی که من پیدا کردم این بود:

Appointment Booking Pro :: Topic: Unknown system variable 'lc_time_names' SQL=SET... (1/1)

میتونید شما هم برید اونجا و راه حل بخواهید ازشون.

در مورد اشکال در تنظیماتی که میفرمایید هم بنده به دلیل نداشتن این افزونه نمیتوانم آن را بررسی کنم.اما بهتر است در سایت ارائه شده نحوه تنظیمات رو بپرسید.

از راهنمایی دوستان ممنون

با سایت پشتیبانی کننده تماس گرفتم اما متاسفانه گفتند مشکلی وجود نداره و حتی خواستم که با هزینه این تنظیمات را برام انجام بدند اما قبول نکردند

دلیلش رو نمی دونم

در مورد سایت سازنده هم دارم تو فرومش جستجو میکنم اما هنوز به نتیجه ای نرسیدم

ارسال شده در (ویرایش شده)

به سایت فروشنده بفرمایید که ازشون پشتیبانی نمیخاید و فقط بگید چندتا نمای سایتی (فرانت اند) از این افزونه به عنوان دمو یا اسکرین شات در سایتشون قرار بدهند. (یادآوری: این که شما گزارشگیری خطای جوملا رو ،بر روی هیچ قرار بدید راه حل مشکل این افزونه نیست)

طبق اون چیزی که من در لینک بالا از سایت مرجع مای اسکیوال دادم ، به نظر بنده حقیر فارسی سازی اشکال دارد و حتی ممکن است به این سبک امکان پذیر نباشد.

بنده لینک دومی که دادم مال فروم پشتیبانی سایت اصلی هست.من هم جستجو کردم نزدیک ترین نتیجه به مشکل شما، همونی بود که بالا لینکشو دادم.جستجو فایده ای نداره، خودتون توی فروم پشتیبانی سایت اصلی به زبان انگلیسی پست بذارید و ارورتون رو هم بگید.

ویرایش شده در توسط sadaf3d

اخه عضویت تو سایت رایگان نیست و دو تا عضویت داره که باید ببه دلار پرداخت کنی

اخه عضویت تو سایت رایگان نیست و دو تا عضویت داره که باید ببه دلار پرداخت کنی

ای بابا.به این موضوع دقت نکرده بودم.خب با توجه به ادعای سایتی که ازش خریدید (مبنی بر خرید تجاری این افزونه)، بهشون بگید که خودشون با اکانتی که دارند وارد بشن و این سوال رو بپرسن.و واقعا با توجه به مطالبی که لینکش رو در بالا دادم ، تا الان به نظر من امکان پذیر نیست اینکه به این صورت بخان فارسی کنند.البته ما بیسوادتر از آقایون فروشنده هستیم.

اگه این کار هم به نتیجه نرسید،فکر میکنم دیگه همه راه های پشتیبانی بسته محسوب میشه و باید خودمون دست به کار یشیم و در حالتی که روز رو بر روی 6 تنظیم میکنیم،بیایم افزونه رو دستکاری کنیم انشالله که بتونیم خودمون اصلاحش کنیم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری