رعنا

ثبت سایت در گوگل وبمستر

9 پست در این موضوع

سلام دوستان در مورد گوگل مبمستر یک سوال دارم بعد از حدود یک ماه که در گوگل وبمستر سایتم را وارد کردم تصویری که دارم به این صورت است ممکنه جایی رو اشتباه کردم یا این علامت طبیعیه [ATTACH=CONFIG]7894[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7895[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

این خطا مربوط به نقشه سایت شماست

پیگیری کنید علت خطا رو، در اکثر مواقع موردی نیست.

ببخشید میشه راهنمایی کنید چه طور باید پیگیری کنم که بفهمم مشکل از کجاست ؟کلا یک منبع فارسی در مورد گوگل وبمستر که آیتماشو توضیح بده اگه هست ممنون میشم بهم معرفی کنید

ببخشید میشه راهنمایی کنید چه طور باید پیگیری کنم که بفهمم مشکل از کجاست ؟کلا یک منبع فارسی در مورد گوگل وبمستر که آیتماشو توضیح بده اگه هست ممنون میشم بهم معرفی کنید

این مشکل مربوط به این میشه که Sitemap رو نمی تونه پیدا کنه، و احتمالا به دلیل این که شما در فایل Sitemap تغییرات ایجاد کردید ، برای این که دوباره Sitemap رو ثبت کنید از لیست، Sitemap رو چک کنید و روی Resubmit کلیک کنید.

و یا اگر این که نام Sitemap رو تغییر داده اید و یا به درستی آدرس یا پسوند فایل رو وارد نکردید یا این که می خواهید Sitemap دیگه ای رو ثبت کنید از طریق ADD/Test Sitemap ، ثبت کنید. دقت کنید پسوند فایل xml. رو هم قرار بدید.

من هم از طریق گوگل وبمستر مراحل رو رفتم هم کامپوننت xmap رو نصب کردم ومراحل رو طبق مراحل آموزش داده شده انجام دادم ممکنه این مشکل ساز شده ؟

من هم از طریق گوگل وبمستر مراحل رو رفتم هم کامپوننت xmap رو نصب کردم ومراحل رو طبق مراحل آموزش داده شده انجام دادم ممکنه این مشکل ساز شده ؟

ممکنه، ولی بهتره Sitemap رو از این سایت Create your Google Sitemap Online - XML Sitemaps Generator بگیرید.

ممنون من از این مسیر Create your Google Sitemap Online - XML Sitemaps Generator نقشه سایت جدید ایجاد کردم ودر هاستم آپلود کردم .حالا میخوام سایت رو در گوگل وبمسترثبت کنم با دستور العملی که در این آدرس هست آموزش ثبت کردن سایت در گوگل وبمستر Google Webmaster Tool

اما به قسمت (در صفحه*ای باز شده تب Recommended method را انتخاب کنید.)که میرسم اصلا این عبارت نمیاد و مستقیما این تصویر میاد یعنی فایل html بهم معرفی نمیشه باید چکارکنم لطفا

[ATTACH=CONFIG]7897[/ATTACH]

ممنون من از این مسیر Create your Google Sitemap Online - XML Sitemaps Generator نقشه سایت جدید ایجاد کردم ودر هاستم آپلود کردم .حالا میخوام سایت رو در گوگل وبمسترثبت کنم با دستور العملی که در این آدرس هست آموزش ثبت کردن سایت در گوگل وبمستر Google Webmaster Tool

اما به قسمت (در صفحه*ای باز شده تب Recommended method را انتخاب کنید.)که میرسم اصلا این عبارت نمیاد و مستقیما این تصویر میاد یعنی فایل html بهم معرفی نمیشه باید چکارکنم لطفا

attachment.php?attachmentid=7897&stc=1

خوب به دلیل این که این سایت رو از قبل به Webmaster Tools معرفی کردید، ولی اگر می خواهید مجددا سایت رو معرفی کنید (که به نظرم لازم نیست):

در بخش Home برای سایت مورد نظر بر روی Manage Site کلیک کنید و Delete Site رو بزنید.

و طبق آموزش سایت رو مجددا ثبت کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری