kiyan_SAd

راهنمایی در مورد فارسی سازی فرم تماس با ما

5 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من دارم یه قالب فارسی میکنم دو زبانه یک فرم تماس ایجاد کردم وای این فرم تماس فیلد هاش انگلیسی هست ممنون میشم بگید چطور میتونم فیلد های ای فرم رو فارسی کنم ... در ضمن زبان فارسی هم نصب هست بر روی جوملا

اسکرین شات

[ATTACH=CONFIG]7896[/ATTACH]

دموی قالب از سایت اسمارت ادنز

ویرایش شده در توسط kiyan_SAd

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام من دارم یه قالب فارسی میکنم دو زبانه یک فرم تماس ایجاد کردم وای این فرم تماس فیلد هاش انگلیسی هست ممنون میشم بگید چطور میتونم فیلد های ای فرم رو فارسی کنم ... در ضمن زبان فارسی هم نصب هست بر روی جوملا

اسکرین شات

[ATTACH=CONFIG]7896[/ATTACH]

دموی قالب از سایت اسمارت ادنز

با سلام اگر از ماژول sj contact ajax استفاده میکنید در پوشه اصلی یا همان روت جوملا در پوشه modules و در پوشه mod_sj_contact_ajax رفته و سپس در پوشه language رفته و محتویات فایل پوست را اپلود نمائید دقت نمائید در پوشه language می بایست پوشه ای با نام fa-IR کپی شود که در داخل این پوشه دو فایل وجود داشته باشد .

لینک دانلود زبان فارسی ماژول sj contact ajax

در صورتی که مشکلتان برطرف نشد اطلاعات را پ خ کنید تا انجام شود

سلام این کار ها رو کردم ولی باز هم نشده است دوست عزیز ...فقط روی لوکال نصب هست ایدی من kiyan_sad هست پیام بدین از طریق تیمویور میتونید مشکلم رو حل کنید

سلام

-نوت پد پلاس پلاس چاره کاره

Crtl+F رو بزن و در تب Find in filles رو انتخاب کن و در اونجا آدرس کل جوملات یا اونجایی که حدس میزنی این عبارات در اونجا هستند رو بزن. بعد نوع فایل مورد جستجو رو *.* انتخاب کن و عبارت your email رو در قسمت جستجوگرش تایپ کن.حالا دکمه سرچ رو بزن ببین در عرض 30ثانیه برات چیکار میکنه.همه رو زیر و رو میکنه و برات پیداش میکنه.

سلام این کار ها رو کردم ولی باز هم نشده است دوست عزیز ...فقط روی لوکال نصب هست ایدی من kiyan_sad هست پیام بدین از طریق تیمویور میتونید مشکلم رو حل کنید

با سلام پیام خصوصی را چک بفرمائید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری