reza-sj

مشکل در بالا آمدن وب سایت

5 پست در این موضوع

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز

دوستان من به یک مشکلی بر خوردم آدرس وب سایت من : mirasmlm.ir

من یک چند تا از مجموعه هایی که در وب سایتم بود را می خواستم حذف کنم در هنگام حذف یک ارور داد و بعد حذف شدند اما از آن موقع به بعد دیگر وب سایت من باز نمیشود و ارور :

The webpage at http://mirasmlm.ir/?id=131 has resulted in too many redirects. Clearing your cookies for this site or allowing third-party cookies may fix the problem. If not, it is possibly a server configuration issue and not a problem with your computer.

Learn more about this problem.

Error code: ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

ممنون میشم که کمکم کنید .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

از مدیریت منو ها ، نوع منوی صفحه اصلی که صفحه پیشفرض هست و مقابلش ستاره داره رو به یک مطلب خاص تغییر بدید و یک مطلب انتخاب کنید . تست کنید

آقا خیلی گلی دستت درد نکنه همین بود ، فقط نفهمیدن مشکل از کجا پیش اومده بود ؟

شما مطلبی رو پاک کردید که به صفحه اصلی متصل بوده . به همین دلیل سایت بالا نمی اومد

آقا واقعا ممنون از راهنماییت

حالا یک مشکل دیگه براش پیش اومده ... الان کامل سایت رو باز نمیکنه ، فونت و اینایی که داره لود نمیشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری