hesamh

خطای Archive does not exist

16 پست در این موضوع

دوستان کمک کنید هر ماژولی می خوام نصب کنم خطای Archive does not exist را می دهد:ooof:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نه از داخلش یسری فایل دستی حذف کردم بعد از اون این طوری شد چیکار کنم؟

ی سوال دیگه هم داشتم

چطور میشه مجموعه ها و منو ها و کل مطالبی را که در یک سایت ساختم به سایت دیگری انتقال بدم بطوری که نخوام دوباره در اون سایت بسازم؟

چه فایلهایی رو حذف کردید؟

برای انتقال هم داخل انجمن رو جستجو کنید قبلا زیاد در مورد این موضوعات بحث شده

فایل هایی که داخل tmp بود

اصلا از این گذشته بعد از اون اومدم رو لوکال از اول جوملا نصب کردم config کردم بردم روی هاست بازم همین ارور را می دهد 5 بار تاحالا این کار کردم در ضمن حواسم به sql بوده پاکش کردم

در زیر عکس خطای که می دهد را گذاشتم

[ATTACH=CONFIG]7926[/ATTACH]

روی لوکال هاست این ارور را نمی دهد راحت جواب می دهد

در فایل configuration.php یا در مدیریت جوملا -- تنظیمات کلی مسیر مربوط به log و tmp را بر اساس هاست اصلاح نمایید.

در فایل configuration.php یا در مدیریت جوملا -- تنظیمات کلی مسیر مربوط به log و tmp را بر اساس هاست اصلاح نمایید.

تغییر دادم ولی متاسفانه جواب نمی ده واقعا نمی دونم مشکل از کجاست

سایت بالا میاد تو محیط هم میشه راحت کار کرد ولی چیزی نمیشه نصب کرد

البته ی مشکل دیگه هم که داره اینه که نمی شه از تو مدیریت قالب heder را انتخاب کرد در واقع پوشه ها رو نشون می ده ولی فایل های داخلشون نشون نمیده

احتمال داره سطح دسترسیش به نحوی به هم ریخته باشه؟ به طوری که مدیریت جوملا اجازه نداشته باشه ؟؟؟:auau::auau:

ممنون مهندس چش بود ؟ چرا نصب نمی شد؟:4d564ad6::yoho:

خواهش میکنم

در برخی از سرور ها نیازی به نوشتن کامل مسیر log و tmp نیست و همین که شما اسم فولدر ها را وارد نمایید کفایت میکند .

خواهش میکنم

در برخی از سرور ها نیازی به نوشتن کامل مسیر log و tmp نیست و همین که شما اسم فولدر ها را وارد نمایید کفایت میکند .

سلام منم همین مشکل رو دارم میشه لطف کنید کامل توضیح بدید که چکارش کردید که درست شده ؟

سلام دوست عزیز

لطفا دسترسی ادمین جوملا و هاست و پیام کنید تا انشالله رفع کنم

سلام دوست عزیز

لطفا دسترسی ادمین جوملا و هاست و پیام کنید تا انشالله رفع کنم

سایت هنوز راه اندازی نشده قالب هم نداره اگه از نظر شما اشکالی نداره میخوام یاد بگیرم و خودم مشکل رو برطرف کنم .

اگه هم نمیشه شما رو هم تو زحمت نندازم و جوملا رو از اول نصب کنم ...

:25: ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری