saeedtkh

ساخت پکیج آماده نصب +1 سوال دیگه

9 پست در این موضوع

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و بزرگواران:25:

سوال اول:

دوستانی که توی سایت جومفا بودند شاید منو بشناسن، الان یک سال هست به دلیل مشغله ای که برام پیش اومده نتونستم بحث جوملا پیگیری کنم و حتی تا چند وقت پیش اطلاع از نسخه منتشر شده 1.5.26 نداشتم.:21:

بعد از یکسال تصمیم به شروع کار دوباره با جوملا گرفتم.

با توجه به اینکه کار من طراحی وب سایت بر پایه جوملا هست، نیاز دارم دوستان به من راهنمایی کنند که آیا باید برای تمامی پروژه های جدیدی که می گیرم به جوملا 2.5 مهاجرت کنم؟

آیا این نسخه واقعا نسخه پایداری برای استفاده هست؟

سوال دوم:

چجوری میتونم یک پکیج آماده نصب با جوملا بسازم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوست گرامی.

بله جوملا 2.5 از همه نظر بهتره و برای ساخت پکیج نصبی افرونه Akeeba پیشنهاد میکنم.

دانلود Akeeba Backup

دوست عزیز، شاید منظورم بد رسونده باشم. نیاز به ساخت بسته نصبی دارم که توی اون بسته از قبل و به صورت دستی کامپوننت و یا پلاگین ها یا ماژول هایی که خودم می خواهم نصب کنم و با نصب اون بسته، خود به خود تمامی کامپوننت ها و ماژول ها و پلاگین ها نصب بشن...

بسته هایی مانند پکیج هاستینگ جوملا، پکیج مدارس جوملا و... یعنی برای صنف خاصی می خواهم بسته تهیه کنم...

ممنون

خب با Akeeba میشه این کارو انجام داد تو قسمت تنظیمات بک آپ باید پسوند رو به ZIP تغییر داد وب بعد از انجام پشتیبان گیری باید فایل مربوطه بر روی هاست آپلود شود و بعد از آنزیپ کردن میتوانید اطلاعات دیتابیس و ... رو وارد کنید.

یعنی امکان ساخت بسته نصبی با akeeba هست؟ راهی برای دستی انجام دادن اینکار وجود نداره؟ یعنی نیازی به هاست نباشه و تحت جوملا نباشه...

ممنون

بله امکانش هست، ساخت پکیج به صورت درستی من اطلاع ندارم،اما این افزونه مخصوص جوملا هستش بر روی سیستم های دیگه قابل اجرا نیست.

والا من با جناب طالبی صحبت کردم ایشون فرمودن باید از طریق پوشه installation بریم جلو و بسته نصبی بسازیم

دوست عزیز شما می تونین به صورت دستی بسته نصبی اماده کنید که قبلا اموزش هم در انجمن قرار گرفته؟

اگر در هاست هاست می کنید نیاز به هاست دارید اما اگر در لوکال کار میک نید در لوکال می تونید بسته نصبی رو اماده کنید وبعد ببرید روی هاست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری