alies313

JFTP: :connect

10 پست در این موضوع

با سلام

من مشکلی که دارم اینه که الان این ارور برام ظاهر میشه

JFTP: :connect: عدم اتصال به هاست ' 127.0.0.1 ' و پورت ' 21 '

حقیقتش من نمیخوام اسپم کنم ولی هرچی گشتم با راه حل های موجود این مشکل برطرف نشد

الان من یه ftp توی هاستم میسازم و توی فایل configuration.php تنظیمات رو وارد می کنم ولی بازم همین ارور رو دریافت می کنم هر کاری کردم نتونستم تنظیمش کنم

خواهشا اگه کسی راه حلش رو میدونه راهنماییم کنه خیلی احتیاج دارم

ضمنا سطح دسترسی ها و همه چی رو چک کردم فقط نمیدونم چرا مشکل بر طرف نمیشه

بسیار بسیار ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نیازی به وارد کردن و فعال کردن اف تی پی در جوملا ندارید تا زمانیکه در نصب افزونه ها مشکلی نداشته باشید

خب الان من نه می تونم افزونه ای نصب کنم و نه حتی می تونم عکسی توی جوملا آپلود کنم

الان من باید چیکار کنم ؟

حتی فوکاگالری هم که نصبه روی جوملام ریزتصاویر رو نمی تونه درست کنه و اروری که میده از ftp هستش

حتی میتونم یوزر و پسورد هاست و جوملام رو بهتون بدم اگه ایرادی نداره مشکلم رو برطرف کنید

ممنون میشم مشکلم رو حل کنید

باید به مدیر سرور بگید پرمیشن ها را بررسی کنند دستی اگر تغییر داده باشید به مشکل برخواهید خورد

ببینید سرور هم مال خودمونه برای همین تعجب می کنم چرا یه دفعه اینجوری شده

قبلا درست بود همه اینا یه دفعه به مشکل خوردو این ارور رو میده الان واقعا نمیدونم باید چیکار کنم

همه چیو تست کردم ولی مشکل برطرف نشد. من قبلا هم ftp تنظیم کرده بودم ولی ایندفعه هر کاری می کنم نمیشه

php hundler رو بروی suphp قرار بدید اگر مشکل پا برجا بود به پشتیبانی دایرکت ادمین تیکت بزنید بررسی میکنند

با سلام من برگردوندم به بک آپ و مشکلم حل شد یعنی در واقع مشکل از سرور نبود ولی الان بعد از مدتی دوباره همون مشکل دچار سایتم شده و نه هیچ افزونه ای میتونم نصب کنم نه هیچ عکسی میتونم آپلود کنم و مثلا با فوکاگالری که کار می کنم نمیتونه ریز تصاویر و این چیزها رو تولید کنه و مشکلش همون قبلیه است

خواهشا یه راه حلی برای این مشکل بگید من الان اطلاعات سایتم نسبت به قبل خیلی بیشتر نمی تونم به این راحتی برش گردونم به بک آپ دوباره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری