hiwatt_a

مرتب شدن مطالب براساس تاریخ در قسمت مدیریت مطالب

10 پست در این موضوع

با سلام

من میخوام مطالب سایتم بر اساس تاریخ ارسال مرتب بشه و هر دفعه که وارد مدیریت مطالب میشم نخوام روی علامت تاریخ کلیک کنم که مرتب بشه.

لطفا کمک کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

این کار رو کردم ولی جواب نمیده.

میشه دقیقا بگید کدوم گزینه هست

این کار رو کردم ولی جواب نمیده.

میشه دقیقا بگید کدوم گزینه هست

سلام.ایشون منظورشون چیز دیگه ای هست.همچین تنظیمی توی پیکر بندی وجود نداره.

برای اینکار باید دستی کدها رو تغیر بدید روش کار هم به این شکل هست: به مسیر زیر برید

administrator/components/com_content/models/articles.php

و خط 98 کد زیر رو

parent::populateState('a.title', 'asc');

به این حالت تغییر بدید

parent::populateState('a.created', 'desc');

برای اینکار باید دستی کدها رو تغیر بدید روش کار هم به این شکل هست: به مسیر زیر برید

administrator/components/com_content/models/articles.php

و خط 98 کد زیر رو

parent::populateState('a.title', 'asc');

به این حالت تغییر بدید

parent::populateState('a.created', 'desc');

با تشکر از دوست عزیزمون بابت پاسخگویی.

اما این روش منطقی نیست و بعد از بروزرسانی جوملا این موضوع ممکنه دوباره برگرده به حالت اول و همچنین شما نباید توی این گونه فایلها به صورت مستقیم دست ببرید.

با تشکر از دوست عزیزمون بابت پاسخگویی.

اما این روش منطقی نیست و بعد از بروزرسانی جوملا این موضوع ممکنه دوباره برگرده به حالت اول و همچنین شما نباید توی این گونه فایلها به صورت مستقیم دست ببرید.

شما پاسخ بهتری دارید بفرمایید ما هم استفاده کنیم .

جوملا اپن سورس هست ، پس میشه هر تغییری که نیاز بود داخلش ایجاد کرد .

شما میتونید دست نبرید :|

در ضمن ، مهندس صابر یکی از افزونه نویسان حرفه ای جوملا هستند و میدونند کجا رو میشه تغییر داد و کجا رو نه . فکر نمیکنم نیاز به توضیح بیشتر باشه .

شما پاسخ بهتری دارید بفرمایید ما هم استفاده کنیم .

اینکه من میگم این راه منطقی نیست لزوما به این معنی نیست که بنده راه بهتری در حال حاضر دارم.بلکه عوارض جانبی این کار رو یادآور شدم.

جوملا اپن سورس هست ، پس میشه هر تغییری که نیاز بود داخلش ایجاد کرد .

شما میتونید دست نبرید :|

دوست عزیز فکر میکنم تغییرات توی اوپن سورس ها از یک سری قوانین تبعیت میکنه.ضمنا این قسمت از حرفتون یادتون باشه دو خط پایین تر برام سوال پیش اومده.

در ضمن ، مهندس صابر یکی از افزونه نویسان حرفه ای جوملا هستند و میدونند کجا رو میشه تغییر داد و کجا رو نه .

بله ایشون از مدیران هستند و بحث ما در مورد صلاحیت اشخاص نیست.اما شما در دوسه خط قبل فرمودید که هر تغییری رو میشه توی اوپن سورس داد.ولی بر اساس فرموده این قسمت، جاهایی وجود دارند که نمیشه به این حالت تغییرشون داد.

فکر نمیکنم نیاز به توضیح بیشتر باشه .

بنده هم فکر میکنم اگه در مورد این موضوع بیشتر ادامه بدیم، این تاپیک از هدف اصلی خودش دور میشه.

اینکه من میگم این راه منطقی نیست لزوما به این معنی نیست که بنده راه بهتری در حال حاضر دارم.بلکه عوارض جانبی این کار رو یادآور شدم.

سعی کنید وقتی از پاسخی ایراد میگیرید ، پاسخ بهتری برای ارائه داشته باشید .

دوست عزیز فکر میکنم تغییرات توی اوپن سورس ها از یک سری قوانین تبعیت میکنه.ضمنا این قسمت از حرفتون یادتون باشه دو خط پایین تر برام سوال پیش اومده.

بله ایشون از مدیران هستند و بحث ما در مورد صلاحیت اشخاص نیست.اما شما در دوسه خط قبل فرمودید که هر تغییری رو میشه توی اوپن سورس داد.ولی بر اساس فرموده این قسمت، جاهایی وجود دارند که نمیشه به این حالت تغییرشون داد.

چیزی در gnu به مفهوم وجود محدودیت وجود نداره .

بله ، میشه هر تغییری اعمال کرد ، راهنمایی ها در سطح علمی کاربران انجام میشه ، ممکنه بعضیی تغییرات نیاز به تسلط بیشتر داشته باشه ، با تشخیص مدیران محترم ، پاسخ لازم ارائه میشه .

بنده هم فکر میکنم اگه در مورد این موضوع بیشتر ادامه بدیم، این تاپیک از هدف اصلی خودش دور میشه.

پس اگر موردی هست میتونید تاپیک جدا ایجاد کنید .

پاسخ سوال داده شده و تاپیک بسته شد .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری