farhad6169

وجود تروجان در سایت

8 پست در این موضوع

با سلام

من یک نمایندگی هاست دارم از یک شرکت که 10 گیگ فضا داره و تمامی سایت هایی که طراحی می کنم رو درونش ADD میکنم.

چند روز پیش وارد یکی از سایت هایی که طراحی کردم شدم که دیدم آنتی ویروسم آلارم داد که این سایت تروجان داره و نذاشت باز بشه.

وارد cpanel و مدیریت جوملا می توانم بشوم اما خود سایت رو آنتی ویروس اجازه نمیده.

فایل های سایت رو دانلود کردم و روی سیستم با آنتی ویروس چک کردم که چیزی نشون نداد.

با هاست تماس گرفتم که مشکل رو بررسی کنه که گفتند چون شما نمایندگی داری باید خودت مشکل رو حل کنی و تا وقتی که این تروجان به ما صدمه نزنه به ما ربطی نداره. راجعبه چک کردن فایل ها با آنتی ویروس روی کامپیوتر گفتم که گفتند بصورت آفلاین مشخص نمیکنه و موقع اجرا هستش که فعال میشه. و راهنمایی که کردند گفتند از طریق وب مستر می تونم حلش کنم.

دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ماژول اسلاید شو نصب شده رو پاک کنید ، از یک اسلاید شوی دیگه استفاده کنید . در انجمن زیاد هست سرچ کنید .

سایتتون مشکلی نداره . نیاز به کار خاصی نیست .

با سلام

خیلی متشکرم جناب آشوری. اما یک سوال برام پیش اومد که شما چطور متوجه این قضیه شدید که اسلاید شو این مشکل رو بوجود آورده؟

ممنون میشم توضیح بدید.

با تشکر

این اسلاید شو کدی رو استفاده کرده که آنتی ویروس ها بهش واکنش نشون میدن . کد مخربی نیست . ولی خب الگوریتم آنتی ویروس ها ...

با سلام

من یک نمایندگی هاست دارم از یک شرکت که 10 گیگ فضا داره و تمامی سایت هایی که طراحی می کنم رو درونش ADD میکنم.

چند روز پیش وارد یکی از سایت هایی که طراحی کردم شدم که دیدم آنتی ویروسم آلارم داد که این سایت تروجان داره و نذاشت باز بشه.

وارد cpanel و مدیریت جوملا می توانم بشوم اما خود سایت رو آنتی ویروس اجازه نمیده.

فایل های سایت رو دانلود کردم و روی سیستم با آنتی ویروس چک کردم که چیزی نشون نداد.

با هاست تماس گرفتم که مشکل رو بررسی کنه که گفتند چون شما نمایندگی داری باید خودت مشکل رو حل کنی و تا وقتی که این تروجان به ما صدمه نزنه به ما ربطی نداره. راجعبه چک کردن فایل ها با آنتی ویروس روی کامپیوتر گفتم که گفتند بصورت آفلاین مشخص نمیکنه و موقع اجرا هستش که فعال میشه. و راهنمایی که کردند گفتند از طریق وب مستر می تونم حلش کنم.

دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه؟

با تشکر

از شرکت و سایتی رسیلری اخذ نمایید که از پلاگین های متعدد آنتی شلر، آنتی اتک مثل cxs که پلاگین آنتی شلر است استفاده کند.

از شرکت و سایتی رسیلری اخذ نمایید که از پلاگین های متعدد آنتی شلر، آنتی اتک مثل cxs که پلاگین آنتی شلر است استفاده کند.

لطفا به سوال و پاسخ های داده شده توجه فرمایید و از ارسال اسپم خودداری کنید. متشکرم .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری