farhad6169

یک سایت یا چند سایت

8 پست در این موضوع

با سلام

من در زمینه تبلیغات فعالیت می کنم و مواردی مانند طراحی سایت ، چاپ ، طراحی ، عکاسی ، هدایای تبلیغاتی ، ساخت مالتی مدیا و امثال این موارد جزو کار ماست.

طبیعتا همه اینو می دونیم که عکاسی ربطی به مثلا ساخت مالتی مدیا نداره و هرکدوم یک تخصصی جداست، اما گروه ما تمامی این موارد رو داره.

حالا دارم برای کار خودم یک سایت طراحی می کنم. یک سوال مهم برام پیش اومده و اون اینه که از نظر سئو و یا روان شناسی کدام مورد رو انتخاب کنم.

1- ساخت یک سایت که تمامی موارد رو پشتیبانی می کنه و انجام میده که طبیعتا کلید واژه های خودش رو داره.

2- ساخت چند سایت که یکی مثلا عکاسی ، طراحی و چاپ هستش، یکی هدایای تبلیغاتی ، یکی طراحی سایت و این موارد که این سه چهار تا سایت به هم لینک هم بشوند یا نشوند. طبیعتا اگر چند سایت باشد مدیریت آنها سخت تر خواهد بود.

از دوستان سئو کار ممنون میشم که توضیح کامل و مفصل بدهند که انجام کدام روش بهتره.

با تشکر فراوان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

به نظر بنده قطعا باید مورد دوم رو انتخاب کنید و اینکه حتی ترجیحا از نظر روانشناسی به همدیگه لینک هم نشوند.

درود

به عقيده من و بر حسب تجربه يك سايت با قابليت هاي زياد مناسب تره

هم از لحاظ كارايي و شناخت و هم سئو و بازديد

درود

به عقيده من و بر حسب تجربه يك سايت با قابليت هاي زياد مناسب تره

هم از لحاظ كارايي و شناخت و هم سئو و بازديد

با تشکر از شما

یه سوال دیگه پیش اومد و اون اینه که سایت رو به کدام یک از روش های زیر انجام بدم:

1- سایتی باشه که تمامی موارد خدمات رو در منوها قرار بدم، مثل منوی طراحی سایت، منوی طراحی گرافیک ، منوی خدمات چاپ ، منوی هدایای تبلیغاتی ، منوی عکاسی و ...

2- سایتی باشه به نام مثلا mysite.com که کارش طراحی گرافیکی است. بعد یک ساب دامنه درست کنم به نام sitedesign.mysite.com و یک جوملای دیگه نصب کنم و نمونه های طراح سایت رو قرار بدم بعد برای عکاسی هم سابت دامنه به نام photo.mysite.com بسازم و جوملا نصب کنم و نمونه کارهای عکاسی قرار بدم و برای بقیه هم به همین شکل.

با تشکر

ارسال شده در (ویرایش شده)

شماره 1

پيشنهاد

كتاب سئو - آموزش رازهاي سئو در 12 هفته بخشي براي چنين موردي داره بطور عملي اون رو شفاف كرده

کتاب آموزش رازهای سئو در 12 هفته | يوسايت ديزاين

با تشکر

جناب مرادی در سایت در این لینک

خودآموز سئو سطح ۱ | يوسايت ديزاين

فیلم آموزشی سئو موجود است.

- آیا در صورتی که فیلم را دریافت کنم محتوای این کتاب هم خواهم داشت یا بصورت جداگانه باید دانلود کنم؟

- آیا این فیلم آموزشی که بصورت یک DVD میباشد تمامی مواردی که مربوط به سئو هست را آموزش داده است یا طبق سرفصلی که دارد (مقدماتی و متوسطه) هنوز کامل نیست؟

- بنده در جایی دیده بودم که شما در حال ترجمه یک کتاب سئو هستید و فصل به فصل که ترجمه تمام میشد برای دانلود قرار میدادید. آیا کتاب پیشنهادی شما همان کتاب است که کار ترجمه آن به اتمام رسیده است؟

- در صورتی که بخواهیم در رابطه با سئو، کاملترین مطلب رو داشته باشیم چه پیشنهادی دارید؟ یا کدام بسته را پیشنهاد می کنید؟

- یک مورد دیگه اینکه وقتی من لینک صفحه خودآموز سئو سطح یک رو اینجا کپی پست کردم بجای لینک سرتیتر مطلب شما که بصورت تک h1 نوشته شده است ، به همراه نام سایت شما نمایش داد. این مورد به چه صورت انجام میشود؟

با تشکر

ویرایش شده در توسط farhad6169

درود

1. اين دو 2 مجموعه جداگانه هستند و مي بايست به صورت مجزا خريداري شود.

2. طبق عنوان ياد شده خودآموز سئو / سطح 1 (مقدماتي- متوسطه) ميباشد كه سطح 2(پيشرفته) هم نيز آماده شده و بزودي در همين انجمن تا قبل عيد منتشر خواهد شد.

3. بله اين كتاب دقيقا همان كتاب مي باشد كه كار ترجمه آن به پايان رسيده (آموزش رازهاي سئو در 12 هفته)

4. از همين خودآموز سئو سطح1 شروع كنيد چون از صفر شروع شده.

5. اين مورد در خودآموز سئو سطح 2 به آن بصورت مفيد پرداخته شده است.(توضيحات عنوان مي باشد)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری