amir-ali

دانلود فایل زبان فارسی یک افزونه

9 پست در این موضوع

سلام

می خواستم بدونم میشه فایل زبان یه افزونه ای رو که افزونش تو یه سایتی نصب هست رو دانلود کرد؟

مثلا اگر تو سایت من افزونه جی کامنت نصب هست ، میشه فایل زبان این افزونه رو دانلود کرد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

بسته نوع کد نویسی اون افزونه هست. ممکنه در یک افزونه شما تنها با کپی فایل زبان در مسیر نصب افزونه بتونید از ان زبان استفاده کنید اما در یک افزونه دیگر کار به این سادگی نباشد .

خیر . دسترسی مستقیم به فایل رو ندارید . اگه از طریق htaccess نبسته باشند و شما نام فایل هارو دقیقا بدونید شاید بتونید دانلود کنید که خیلی بعیده

ممنون

نام فایل هاش رو میدونم اما از کجای میشه دانلود کرد؟

کسی فارسی ساز این افزونه رو نداره؟

من بودم یه ایمیل میزدم درخواست میکردم فایل زبان رو بهم بدن. خیلی وقتا این طوری کار آدم راه میفته دنبال روشی برای برداشتن فایل مردمم نمی افته.

یا ترجمه کنید. تو بازارچه یه نفر برای ترجمه فراخوان زده بود

ممنون

فایل زبان افزونه رو دیدم خیلی زیاد هست و زمان زادی شاید ببره که من بخوام ترجمش کنم

بعدا وقتی ترجمه شده دیگه نباید اضافه کار کنم دیگه!

شما راه خاصی رو میشناسید که بتونم برش دارم؟

نه هیچ راه خاصی نیست.

فکر کنم باید صبر کنید که نسخه رو برای فروش عرضه کنن . یه مکاتبه کنید و ازشون قیمت بگیرید.

برای ارسال فایل ترجمه هم شرایط گذاشته.

ممنون

باهاشون صحبت کردم گفتند که فعلا زمان خاصی برای انتشار نسخه فارسی ندارند.

در مورد شرایط رایگان هم باید بیش از 50 مورد اشتباه ترجمه براشون گزارش کنیم.

اگر کسی راهی میشناسه که بشه فایلهای زبانشون رو دانلود کرد ممنون میشم اینجا به ما هم یاد بده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری