omid7000

در خواست مشاوره برای انتخاب نوع سیستم برای فروشگاه آنتی ویروس اوریجینال

12 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان

میخام یه فروشگاه مثل این راه اندازی کنم

Bamacode - فروش آنتی ویروس اورجینال

دوستان میگن با جوملا درست شده.

اما عده ای دیگه میگن اوپن کارت برای راه اندازی این کار بهتره.حالا من موندم جوملا 3 رو انتخاب کنم یا اوپن کارت.لطفا در انتخاب نوع سیستم راهنمایی بفرمایین

هدف : فروش آنی لایسنس آنتی ویروس اوریجینال به مشتری.

دوستانی که راهمنایی می کنن لطفا با دلابل فنی و توضیحات لازم نظر خود را ابراز کنن.مرسی از همه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود و ضمن تبریک جهت عضویت شما در خانواده ی جوملا فروم

با هردو میشه همچین کاری کرد .

اما با توجه به این که جوملا 3 نوپا هست ، از نظر ماژول ها و کامپوننت ها یکم محدودیت دارید و دست تون زیاد باز نیست

اما در اپن کارت ماژول ها و کامپوننت هاش موجوده

پیشنهاد من در مرحله ی اول اپن کارت است

درود

اپن کارت امکانات یک فروشگاه گسترده رو به شما می ده ولی اگه با جوملا آشنایی قبلی دارید و با اپن کارت تا حالا کار نکردید پیشنهاد می کنم از همون جوملا و با k2store فروشگاه رو پیاده سازی کنید . شما در واقع یک سری مجموعه دارید و یک سری فایل که می خواید بفروشید و به محض پرداخت مشتری بتونه فایل لایسنس رو دریافت کنه . امکانات این جور فروشکاه رو هم K2store داره و هم J2store .

اگه از مدیریت مطالب پیش فرض جوملا استفاده می کنید J2store و اگه از مدیریت مطالب K2 استفاده می کنید K2Store

برای فروش انی تحویل لایسنس پس از پرداخت از hikashop+hikaserial در جوملا استفاده کنید.

یه نکته دیگه که برای استفاده نکردن از جوملا 3 وجود داره اینکه هنوز به دلایل امنیتی امتحان خودشو کامل پس نداده وممکنه دارای باگهای امنیتی باشه!

یه نکته دیگه که برای استفاده نکردن از جوملا 3 وجود داره اینکه هنوز به دلایل امنیتی امتحان خودشو کامل پس نداده وممکنه دارای باگهای امنیتی باشه!

منبع معتبر لطفا ؟

استفاده از ورژن 3 باگ دار بهتر از استفاده از ورژن 2.5 هست که بسته آپدیتی منتشر نشه و اون باگ ها باقی میمونه .

دقت کنید که باگ امنیتی خطر ناک ورژن 1.5 که منجر شد جوملا جهانی اطلاعیه رسمی منتشر کند و استفاده از این نسخه را مشکل ساز اعلام کند در سال گذشته بود .

همه کد ها و نسخه ها ممکن است باگ داشته باشند . ولی هنوز کشف نشده .

یک دلیلش نوپابودن جوملا 3 نسبت به 2.5.درسته هنوز ممکنه باگ داشته باشه ولی حداقل کمتر از جوملا3 هست.

من از شما منبع معتبر خواستم . نه توضیح .

خیر دوست عزیز . اینطور نیست . لطفا بدون منبع در تاپیک عمومی ، مطلبی که صحت نداره بیان نکنید و فقط در مواردی که تسلط دارید پاسخگو باشید . متشکرم.

منابع شما اگر اینطور سایت هاست شما با ورژن 2.5 کار کنید . ولی به دیگران توصیه نکنید . منبع معتبر یعنی سایت خود جوملا What version of Joomla! should you use? - Joomla! Documentation

منابع شما اگر اینطور سایت هاست شما با ورژن 2.5 کار کنید . ولی به دیگران توصیه نکنید . منبع معتبر یعنی سایت خود جوملا What version of Joomla! should you use? - Joomla! Documentation

اعتبار سایتهایی مثل آشتیان که درزمینه امنیت حرف اولو تو ایران میزنن کاملا بارزه!!!

انجمن آشیانه . نه آشتیان . آشیانه برای کاربران مبتدی و عوام خیلی خوبه .

جالبه ، مطلب سایت خود جوملا که جوملا رو ساخته ، کمتر از حرف یک "عضو تازه وارد" با 134 ارسال اون هم در یک انجمن ایرانی ارزش داره . نگرشتون رو تغییر بدید .

عرض کردم که . شما از همون نسخه 2.5 استفاده کنید . با بقیه چکار دارید . :motat:

به دلیل دور شدن از موضوع سوال ، تاپیک بسته شد . پست های اضافه 24 ساعت آینده حذف می شود .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری