isun

اشکال در مراحل نصب جوملا 3

6 پست در این موضوع

با سلام

هنگام نصب جوملا در هاستی که جدیدا تهیه کردم در قسمت کنترل مراحل نصب ، قسمت ( زبان اصلی موجود می باشد ) روی خیر قرار دارد . از مسئولین هاست پرس جو کردم گفتند( در سرویس و لینوکس های جدید تر این گزینه قابل فعال سازی نیست و مشکلی هم ایجاد نمیکند ) ...

فعال نشدن این موضوع صحت داره ؟

و اینکه بعد از نصب جوملا فعال نبودن این گزینه مشکلی ایجاد می کنه ؟

ممنون می شم راهنمایی کنید.[ATTACH=CONFIG]7985[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

در مسیر اصلی جوملا یک فایل با نام htaccess. بسازید ( دقت کنید نقطه در ابتدای نام فایل قرار دارد ) و دو دستور زیر رو داخلش قرار داده و ذخیره کنید . تست کنید نتیجه رو اطلاع بدید .

php_value mbstring.language neutral

php_value mbstring.func_overload 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من تازه میخام با جوملا کار کنم جوملا 3 رو از همینجا دانلود کردم ولی موقع نصب تو xamppتو همون مرحله اول گیر میکنه و اصلن جلو نمیره،مشکل چیه یعنی؟

نسخه xamp ,هم 1.8.3 هست

ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش شده در توسط farnod3

در مسیر اصلی جوملا یک فایل با نام htaccess. بسازید ( دقت کنید نقطه در ابتدای نام فایل قرار دارد ) و دو دستور زیر رو داخلش قرار داده و ذخیره کنید . تست کنید نتیجه رو اطلاع بدید .

php_value mbstring.language neutral

php_value mbstring.func_overload 0

فایل htaccess. رو با محتویاتی که گفتین رو اضافه کردم ولی موقع نصب این ارور که در شکل ضمیمه کردم رو می داد.یعنی اصلا اجازه نصب نمی ده .

[ATTACH=CONFIG]7986[/ATTACH]

به هاستینگ تیکت بزنید براتون انجام بدن . شما دسترسی ندارید :) این فایل رو هم پاک کنید تا به شکل اول برگرده.

به هاستینگ تیکت بزنید براتون انجام بدن . شما دسترسی ندارید :) این فایل رو هم پاک کنید تا به شکل اول برگرده.

به مسئول هاست اعلام کردم ولی گفت در سرویس و لینوکس های جدید تر این گزینه قابل فعال سازی نیست . آیا درست گفته ؟ اگه جوملا مو نصب کنم مشکلی ایجاد نمی کنه ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری