14 پست در این موضوع

برنامه ومپ رو نصب کردم آیکونش سبز هم شده ولی وقتی تو آدرس بار می زنم localhost صفحه خالی میاد. نمیره تو محیط ومپ که جوملا رو نصب کنم. ویندوزم هم سونه.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

الان شما مراحل رو درست رفتید . بعد از نصب ومپ محتویات سایت رو توی پوشه www ریختید ؟

ببینید localhost/administrator باز میشه ؟

محتویات سایت؟ فقط داخل فولدر www برنامه جوملا رو که دانلود کرده بودم رو extract کردم. من تازه کارم میشه بگید چه محتویاتی باید داخلش بریزم؟ خیلی ممنونم ازت

ببینید ما یه نسخه جوملای فول پکیج داریم و یه نسخه آپدیت داریم . اگه فول پکیج رو گرفتید همون فقط اکسترکتش کنید و دیتابیس بسازید و باید بیارتش

اگه درست انجام دادید ممکنه از کش مرورگر هم باشه . cntrl+f5 رو بزنید دوباره تست کنید

کارهایی که کردم به این صورت بوده: بعد از نصب وارد درایو c/فولدر wamp/ فولدر www شدم بعد یک فولدر به نام test درست کردم که یک پروژه امتحانی بسازم بعد نسخه فول پکیج جوملا رو داخل فولدر test اکسترکت کردم. ctrl+f5 هم زدم بازم فرقی نکرد.

سلام امیر آقا. خدمت شما عرض شود این کار رو هم امتحان کردم بازهم درست نشد. فکر کنم این مورد رو بشه مورد عجیب علی عزیزی نام گذاشت:auau:

:25r30wi:

نه درست میشه ایشالا

شما فولدر www که کامل خالی هم باشه باید یه صفخه که بزرگ مینویسه index of / نشونتون بده

با یه مرورگر دیگه هم چک کنید

اگه Wampserver سبز شده یعنی وب سرویستون درسته با چیزی هم تداخل نداره . اینکه باز نمیکنه مسیر رو احتمال داره از مرورگر باشه .

الان مرورگرم گوگل کرومه ولی با اینترنت اکسپلورر هم امتحان کردم بازهم نمیاره. اصلا هیچی نمیاد سفید سفید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری