14377

نحوه قرار دادن ماژول در صفحات خاص

2 پست در این موضوع

سلام_ چطور میشه یک ماژول رو فقط تو یه صفحه قرار داد؟ تو تنظیمات ماژولها فقط انتخاب منوها وجود داره! که بکار من نمیاد...همونطور که گفتم میخوام فقط یه ماژول مثلا تو یه صفحه خاص نمایش داده بشه

توضیح بیشتر:

فرض بفرمایید سایت من 4 تا منو بالای صفحه داره بنام های خانه _ پرسش و پاسخ_ راهنما و درباره ما .... تو تنظیمات ماژول هم فقط همین 4تا رو نشون میده دیگه! حالا فرض بفرمایید تو صفحه اول سایت یا همون خانه من یه ماژول کار گذاشتم ، و در ستون سمت راست خانه هم لینکهای زیادی هست که به بخشهای مختلف سایت وصل میشه ، حالا اگه من روی یکی ازین لینکهای سمت راست خانه کلیک کنم و وارد صفحه جدید بشم بازم اون ماژول هست ! که من میخوام اینطور نباشه ....و فقط و فقط تو همون صفحه home باشه و وقتی روی لینکی کلیک میکنم ماژول غیر فعال بشه .....امیدوارم منظورو رو متوجه شده باشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

مشکل خاصی نیست:a2d3:، شما برای هر کدام از صفحاتی که نمیخواهید این ماژول نمایش داده شود یک آیتم منو در یک منوی غیر ضروری بسازید :128fs318181: و آن را در سایت نمایش ندهید. با این کار صفحاتی که نیاز دارید به قسمت انتخاب منو در داخل ماژول اضافه می شوند :128fs318181: که شما در آن قسمت آنها را غیر انتخاب شده می زاری و و بقیه رو فعال بعدش هم که حله :128fs318181::128fs318181::128fs318181:

موفق باشیدgift

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری