hamed13

ساخت فروشگاه فایل دیجیتال با جوملا

7 پست در این موضوع

با عرض سلام خدمت دوستان

من میخوام فروشگاه دانلود نمونه سوال و پایان نامه راه اندازی کنم --میخواستم بدونم از کدوم قالب و کامپوننت استفاده بشه کارایی بهتری داره ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

افزونه های زیادی برای اینکار وجود داره میتونید از j2store که با خود محتوای جوملا هست و یا k2store که با k2 هست استفاده کنید پلاگینهای پرداختشون هم موجود هست

بیشتر تو فکر نحوه استفاده از سبد خرید و در نهایت پلاگین پرداخت هستم

مثلا: خریدار هر تعداد فایل که میخواد به سبد خریدش اضافه بشه و بتونه همه رو تو یه فاکتور کلی پرداخت کنه

ارسال شده در (ویرایش شده)

میتونی از افزونه هایی که دوستان عزیز معرفی کردند استفاده کنید من خودم از j2store استفاده می کنم جوملا هم نسخه 3 هست و تمامی یرداخت ها را دارم -----------

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

با عرض سلام خدمت دوستان

من میخوام فروشگاه دانلود نمونه سوال و پایان نامه راه اندازی کنم --میخواستم بدونم از کدوم قالب و کامپوننت استفاده بشه کارایی بهتری داره ؟

با درود خدمت شما دوست گرامی شما میتونید از J2Store استفاده کنید آموزششم در انجمن موجوده به همراه درگاه زرین پال: آموزش آموزش فارسی فروشگاه ساز J2Store

همچنین میتونید از اپن کارت استفاده کنید که درگاه بانک ملت،زرین پال و پی لاین به رایگان براش موجوده

کدوم کاپوننت جوملا به در گاه هایی بانکی بیشتری وصل میشه؟

برای فروش فایل دیجیتال(اکثرا pdf ) بین جوملا و اپن کارت کدوم یکی مزیت بیشتری داره؟

کدوم کاپوننت جوملا به در گاه هایی بانکی بیشتری وصل میشه؟

برای فروش فایل دیجیتال(اکثرا pdf ) بین جوملا و اپن کارت کدوم یکی مزیت بیشتری داره؟

با درود کامپوننت J2Store برای جوملا به کار شما میاد ولی خوب به طبع درگاه های اون تجاری هستند و رایگان موجود نیست بجز درگاه های واسط مثل پی لاین و زرین پال؛اپن کارت هم که درگاه بانک ملت،زرین پال و پی لاین براش رایگان تو نت منتشر شده که میتونید ازش استفاده کنید،اگه کارتون سنگین نیست و صرفا فروش فایله میتونید از اپن کارت بهره ببرید ولی خوب پشتیبانی فارسیسش یکم ضعیف عمل کرده ولی جوملا پشتیبان خوبی داره ولی بازهم هردو یکسری مزایا و معایب دارند که بازم سلیقه ای که بخواین از کدومشون استفاده کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری