qqq2qqq

ریدایرکت صفحات در جوملا

4 پست در این موضوع

سلام

سایتی فرضا به نام xx.com دارم

می خوام دامنه این سایت را به yy.com تغییر بدم

حالا یخوام تمام صفحاتی که تو xx بودن ریدایرکت بشن به yy.com

مقلا صفحه xx.com/page1 به yy.com/page1 ریدایرکت بشه یعینی تمام صفحاتش اتوماتیک ریدایرکت بشن که ورودی کوگل رو از دست ندم و هدایت بشن به سایت تغییر پیدا کرده

ضمنا هر 2 سایت دقیقا یکی هستن ( قالب و تمام محتویات) فقط دومین عوض میشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

برای این کار اول باید دومین قبلی رو در پنل هُست سرورتون پارک کرده باشید.

و در تنظیمات ریدیرکت باید Wild Card Redirect رو فعال کنید.

اگر از CPanel استفاده می کنید،

برای پارک کردن:

How to park a domain in cPanel

برای ریدیرکت:

How to setup domain redirects in cPanel

یعنی دامنه اصلی رو بزارم دومین جدید ( yy.cokm ) و دومین قبلی (xx.com ) رو پارک کنم؟

آیا پارک کردن به این صورت نیست که هر مطلبی که تو دومین اصلی بزارم تو دومین پارک شده هم گذاشته میشه؟؟ انمیخوام یگه هیچ مطلبی تو دومین قبلی بره که یواش یواش حذفش کنم دومین قبلی رو

یعنی دامنه اصلی رو بزارم دومین جدید ( yy.cokm ) و دومین قبلی (xx.com ) رو پارک کنم؟

آیا پارک کردن به این صورت نیست که هر مطلبی که تو دومین اصلی بزارم تو دومین پارک شده هم گذاشته میشه؟؟ انمیخوام یگه هیچ مطلبی تو دومین قبلی بره که یواش یواش حذفش کنم دومین قبلی رو

منظور از پارک کردن اینه که شما از دومین قبلی برای یک سایت استفاده نکنید، در حقیقت شما نام دومین قبلی رو رزرو می کنید.

احتیاجی به حذف دومین نیست، فقط کافیه دومین قبلی رو پارک کنید و دومین جدید رو به عنوان دومین اصلی قرار بدید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری