pesar_taha

مشکل نصب قالب

10 پست در این موضوع

سلام خسته نباشید

من میخام شکل کوئیک استارت بنده این شکلی باشه

[ATTACH=CONFIG]8054[/ATTACH]

تو حالت معمولی این شکلی هست و من میخام بدون اینکه بپرسته خودش اصلی نصب کنه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket
چیو اصلی نصب کنه ؟ واضح تر مطرح کنید

[ATTACH=CONFIG]8056[/ATTACH]

اینو نگاه کنید من نمیخام اینطوری باشه میخام مثل عکس اولی باشه[ATTACH=CONFIG]8055[/ATTACH]

این بسته نصبی رو که شما نساختید ! ساختید ؟

پس وقتی میخواید یه بسته کوئیک استارت رو ویرایش کنید باید بدونید چجوری ساخته میشه . و بعد به گونه ای که میخواید وایرایش کنید که لینک آموزش ساخت رو خدمت شما معرفی کردم .

اگه مطالعه میکردید متوجه میشدید باید در مسیر installation/sql/mysql همه فایل ها به جز sample_data.sql رو پاک کنید

این بسته نصبی رو که شما نساختید ! ساختید ؟

پس وقتی میخواید یه بسته کوئیک استارت رو ویرایش کنید باید بدونید چجوری ساخته میشه . و بعد به گونه ای که میخواید وایرایش کنید که لینک آموزش ساخت رو خدمت شما معرفی کردم .

اگه مطالعه میکردید متوجه میشدید باید در مسیر installation/sql/mysql همه فایل ها به جز sample_data.sql رو پاک کنید

ادرس میدم بیا یه فس مارو بزن خوب این کارهایی که شما میگی انجام دادم ارور داده نمزاره اصلا نصب کنه

باشه دست شما درد نکنه کاش موضع شما در برابر من خوب شه من فقط جویای علم هستم

حضرت علی می فرماید زکات علم ، یاد دادن است

احسنت . نمیشه . میدونید مشکل کجاست ؟ تقریبا تا اینجا که سوال مطرح کردید کمی دور از ذهن هست . یک نمونش تلاش برای رفع مشکل یک بسته نصبی خراب !!!

جمله ی حضرت علی که فرمودید اساس کار من هست . به یک شرط . شخص برای یادگرفتن تلاش کنه . درسته شما میخواید یاد بگیرید . اما هدف شما بیشتر هلو تو گلو هست تا یادگرفتن .

شما اگه بخواید به اون شکل در بیاد باید جوملا رو به طور کامل یک بار نصب کنید و طبق آموزشی که ارسال کردم یک بسته نصبی مجددا خودتون بسازید .

و یا اینکه با افزونه ی اکیبا یک بسته نصبی درست کنید . در گوگل بزنید آموزش ساخت بسته نصبی با اکیبا

احسنت . نمیشه . میدونید مشکل کجاست ؟ تقریبا تا اینجا که سوال مطرح کردید کمی دور از ذهن هست . یک نمونش تلاش برای رفع مشکل یک بسته نصبی خراب !!!

جمله ی حضرت علی که فرمودید اساس کار من هست . به یک شرط . شخص برای یادگرفتن تلاش کنه . درسته شما میخواید یاد بگیرید . اما هدف شما بیشتر هلو تو گلو هست تا یادگرفتن .

شما اگه بخواید به اون شکل در بیاد باید جوملا رو به طور کامل یک بار نصب کنید و طبق آموزشی که ارسال کردم یک بسته نصبی مجددا خودتون بسازید .

و یا اینکه با افزونه ی اکیبا یک بسته نصبی درست کنید . در گوگل بزنید آموزش ساخت بسته نصبی با اکیبا

من میدونم کد نویسی ، سایت نویسی سخته

من نمیخام شما رو اذیت کنم یا اینکه فکر کنید لقمه اماده میخام ، من برای هر مطلبی که تو سایت شما میزنم حداقل یکی دو ساعت سرچ کردم چه فارسی چه انگلیسی اما میدونم نسبت به فروم های دیگه بیشتر به جواب میرسم مشکلمو اینجا مطرح میکنم

اما چه کنم که بلد نیستم مزاحم شما و افراد سایت شما میشوم

من چون نمیخام به سادگی از یه موضوعی رد شم همه ارور ها یا مشکلاتی که قراره بوجود بیاد میخونم یا میرم دنبالش باور بفرمایید برای یه موضوع 3 ساعت الی 4 ساعت سرچ کردم تا به نتیجه رسیدم

بهر حال از اینکه شما مشکلات بنده رسیدگی میکنید تشکر و سپاسگذاری میکنم

ببینید به تعداد فایل های sql که در مسیری که بهتون گفتم هست ،نصب اطلاعات نمونه نمایش داده میشه . برای اینکه بتونید این موارد رو به یکی کاهش بدید یا باید سایت رو نصب کرده و از روی سایت یک بسته نصبی بسازید با اون آموزشی که لینک کردم .

و یا اینکه سایت رو نصب کرده و با کامپوننت اکیبا بک آپ از روی اون یک بسته نصبی بسازید . فکر نمیکنم نیاز به توضیح بیشتر داشته باشه :) در کل باز هم به نظرم سوال جالبی نمیاد و پیگیری برای حل این مسئله کمی عجیبه . در قالب های حرفه ای که فروخته میشه تنها 1 مورد نصب اطلاعات نمونه هست . احتمالا شما جوملای خام رو دارید تست میکنید که به اینصورت زیاده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری