Mohammad-Masoudi

مشکل تبدیل کاراکترهای فارسی به علامت سوال

20 پست در این موضوع

سلام دوستان قبل اینکه بگید سرچ کن عرض کنم من سرچ کردم و هیچکدوم از جواب ها به کارم نیومد

تو سایت من زبان فارسی نصبه ولی وقتی یه مطلب میفرستم و به فارسی مینویسم متنها تبدیل میشن به علامت سوال

در صورتیکه یکی از ماژول ها که اعضا انلاین باشه به فارسی متنش نمایش داده میشه

ادیتور دیگه هم نصب کردم که شاید از ادیتور باشه

تو دیتابیس قسمت کالکشن رو زده latin1_swedish_ci نمیدونم چطور به utf8 تبدیلش کنم

ممنون میشم کمک کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز شما که سرچ زدید توی تاپیکهای دیگه بارها گفته شده که چطوری باید کالکشن رو به utf-8 تغییر بدید

هر جایی که utf8 نیست ویرایش جدول رو بزنید و برای کالکشن مقدار utf8_general_ci رو انتخاب و ذخیره کنید

فک کنم انجمن یه فایلی هم قبلا بود که تنطیم میکردی همه جداول رو خودش تغییر میداد الان خاطرم نیست اسمش چی بود

دوست عزیز شما که سرچ زدید توی تاپیکهای دیگه بارها گفته شده که چطوری باید کالکشن رو به utf-8 تغییر بدید

هر جایی که utf8 نیست ویرایش جدول رو بزنید و برای کالکشن مقدار utf8_general_ci رو انتخاب و ذخیره کنید

فک کنم انجمن یه فایلی هم قبلا بود که تنطیم میکردی همه جداول رو خودش تغییر میداد الان خاطرم نیست اسمش چی بود

تشکر فقط من تعداد جداول دیتابیسم یکی دوتا نیست که بخوام یکی یکی utf کنم

راه حلی چیزی نیست

تو انجمن هم گشتم پیدا نکردم

از دیتابیس ، اکسپورت بگیرید . فایل رو با نوتپد پلاس باز کنید . انکود رو utf کنید و ذخیره کرده و در پایگاه ایمپورت کنید .

از دیتابیس ، اکسپورت بگیرید . فایل رو با نوتپد پلاس باز کنید . انکود رو utf کنید و ذخیره کرده و در پایگاه ایمپورت کنید .

من دقیقا کاری که گفتید رو انجام دادم

اما وقتی دوباره اون فایلی که با utf8 ساختم رو ایمپورت میکنم جلو table ها نوشته latin1_swedish_ci

فایل بک آپ پایگاه رو آپلود کنید در روت هاست . دسترسی هاست رو با لینک ورود برای من پ خ کنید چک کنم .

فایل بک آپ پایگاه رو آپلود کنید در روت هاست . دسترسی هاست رو با لینک ورود برای من پ خ کنید چک کنم .

پ.خ شد ، تشکر

ارسال شده در (ویرایش شده)

بررسی و رفع شد . charset جداول در فایل بک آپ رو هم باید تغییر میدادید :yeah:

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

بررسی و رفع شد . charset جداول در فایل بک آپ رو هم باید تغییر میدادید :yeah:

تاپیک حل شد . لطفا پست نزنید .

متاسفانه مشکل هنوز وجود داره و حل نشده

از داخل php myadmin میتونید جداول رو ببینید که utf شده و مشکلی نداره . لینک اون صفحه از سایت که مطالب ??? شده قرار بدید بررسی بشه

از داخل php myadmin میتونید جداول رو ببینید که utf شده و مشکلی نداره . لینک اون صفحه از سایت که مطالب ??? شده قرار بدید بررسی بشه

بله دیدم زحمت کشیدین ، utf شدن

سنجدمووی | دانلود فیلم و سریال

اما تو لینک بالا که home page هست من متنی که ارسال میکنم تو مدیریت تبدیل به ؟ میشن

راستی اینم بگم وقتی مطلب رو ارسال میکنم و save رو میزنم خود مطلب هم که دوباره لود میشه همونجا تو ادیتور هم تبدیل به ؟ میشه

مشکل از جوملاتون باید باشه . مورد دیگه نداره .

یک جوملا کامل هم ورژن جوملای فعلی اکسترکت کنید روی این تست کنید .

مشکل از جوملاتون باید باشه . مورد دیگه نداره .

یک جوملا کامل هم ورژن جوملای فعلی اکسترکت کنید روی این تست کنید .

آپدیت مهم ▼▲نسخه جدید جوملا ▼▲ جوملا نسخه 3.4.0

این نسخه - فایل اول که پیوست شده Joomla_3.4.0-Stable-Full_Package.zip‏ رو دانلود کردم و روی فایلهای موجود اکسترکت کردم و پوشه ی install رو از داخلش حذف کردم

اما مشکل همچنان وجود داره

ممنون میشم از رو عنوان تاپیک حل شد رو بردارید !

راستی تو ملزومات قالب هم اینارو نوشته :

Joomla 3 System requirement

Software

Software: PHP (Magic Quotes GPC off): 5.3.1 + (5.4+ recommended)

Databases

MySQL(InnoDB support required): 5.1+

MSSQL 10.50.1600.1+

PostgreSQL 8.3.18+

Web Severs

Apache 2.x+

Microsoft IIS 7

Nginx 1.0 (1.1 recommended)

مشکل از بسته قالب هست . چیز دیگه ای نیست که نیاز به بررسی باشه . در مورد اون پست کار نکردن دکمه ذخیره هم اگه همین سایت هست علت یکسانه.

مشکل از بسته قالب هست . چیز دیگه ای نیست که نیاز به بررسی باشه . در مورد اون پست کار نکردن دکمه ذخیره هم اگه همین سایت هست علت یکسانه.

کدی چیزی وجود نداره که بشه اضافه کنم به قالب تا مشکل حل بشه

آخه خیلی مهمه

حق با شماس مشکل از قالب بود

مدیران تیتر حل شد اضافه کنن لطفا

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری