misanweb

مشکل در فعال بودن دکمه تایید و ذخیره ارسال مطلب

8 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

چند وقت پیش سایتی خبری برای یکی از مشتریان طراحی کردم الان دو روزه با مشکل ارسال مطلب مواجه شده

موقعی که مشتری میخواد مطلبی رو ارسال کنه دکمه تایید و ذخیره کار نمیکنه اما برای من فعال هست و کار میکنه، ازش خواستم مرورگرش رو تغییر بده باز نشد، از یک کامپیوتر دیگه استفاده کرد باز هم نشد اما عجیبه موقعی که خودم میخوام مطلبی رو ارسال کنم هیچ مشکلی وجود نداره (در ضمن بقیه گزینه ها مثلا لغو، پیش نمایش راهنماو.. برای مشتری فعال هست).

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید چطور مشکل رو حل کنم

ویرایش شده در توسط misanweb

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

میتونه بدلیل کش مرورگر باشه یا فعال نبودن جاوا روی مرورگر سیستم مشتری

درود

میتونه بدلیل کش مرورگر باشه یا فعال نبودن جاوا روی مرورگر سیستم مشتری

شما می تونید برای مشتری تون یه کاربر جدید (اکانت جدید) و یه بار تست بگیرید

استاد طالبی باور کنید اینطوری شده من خودم هم تعجب کردن

تا حالا با چنین چیزی مواجه نشدم

من از یک سیستم دیگه تست کردم باز مشکلی نداشت اما مشتری از یک سیستم دیگه استفاده کرد باز هم همون مشکل بود

یک یوزر جدید براش تعریف کردم بی فایده بود

امکانش هست از ای پی isp باشه؟ چون مشتری در یک شهر دیگه ای هست

من یه همچین مشکلی را در k2 ولی در لوکال مشاهده کردم .

زمانی که سرویس اینترنت قطع میشه دکمه های تایید و ارسال هم فقط از کا می افتند یعنی دقیقا دکمه لغو و راهنما و غیره کار میکنه .

البته من گفتم این مشکل را در لوکال مشاهده کردم . و زمانی که سرویس اینترنت را وصل میکردم مشکل حل میشد .

احتمال داره که از isp که داره سرویس میگیره ارتباط دائما در حال قطع و وصل شدن باشه .

به هر حال گفتم این تجربه را در اختیار بذارم شاید گره ایی باز شود

موفق پایدار

مشکل ممکنه از سرور و یا آی پی شما باشه.

من این مشکل رو با سرور ..... تهران داشتم. از همه جا دکمه ها کار میکرد ولی از داخل اونجا دکمه ها غیرفعال بود. مشکلشون از تنظیمات هاستشون بود. که رفع کردن و درست شد (منم نمیدونم چطوری)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری