Mohammad-Masoudi

چطور تصاویر k2 رو از سمت چپ به راست مطالب بیارم

10 پست در این موضوع

سلام

این سایت بنده هست : سنجد مووی | دانلود فیلم و سریال

به مطالب دقت کنید . با سیستم کا2 مطالب رو ارسال میکنم

همونطور که مشاهده میکنید تصاویر در سمت چپ قالب قرار دارن ، در صورتی که من میخوام تصاویر به سمت راست انتقال پیدا کنند و نوشته ها بیان جلوی تصاویر .

در ضمن با عوض کردن زبان پیشفرض به فارسی ارور 404 میده .

پارامترهای کا2 ، تنظیمات منو رو هم چک کردم چیزی برای تغییر وجود نداشت

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فایل

http://www.***.ir/templates/bt_movie/css/k2.css

خط 441 div.catItemImageBlock را پیدا کنید مقدار float که برابر با left هست را به right تغییر بدید و در انتها !important را نیز قرار دهید که به شکل زیر باید انجام شود :

float : right !important;

موفق باشید

سپاس فراوان

فقط میشه یه توضیح مختصر بدید که چطور متوجه شدین کدوم فایل باید تغییر کنه ؟

در ضمن عذرخواهی میکنم ، الان چیزی که میخواستم انجام شد فقط یه نگاهی بندازین : سنجد مووی | دانلود فیلم و سریال

مطالب به تصویر چسبیده هستن ، کدی هست که بشه بین تصویر و مطلب یه فاصله ی کمی قرار بگیره ؟ در حد 3-4 پیکسل

و یه سوال خارج از بحث ، فاصله ی بین خطوط رو قبلا تو یکی از تاپیک ها پرسیده بودم که چطور کم کنم که جواب گرفتم ولی الان پیداش نمیکنم

ممنون میشم کمک کنید چون تو فایل Css قالبم خیلی line-height: وجود داره نمیدونم کدوم یکی مد نظره

با استفاده از افزونه firebug که بروی firefox نصب میشه میتونید به راحتی قسمتهای مورد نظر را پیدا کنید

برای فاصله متن با عکس هم همان مسیر قبل را برید و مقدار margin را به 0 0 0 10px !important تغییر بدید مانند زیر :

margin : 0 0 0 10px !important ;

فاصله خطوط در هر قسمتی متفاوت هست مسیر جایی که قصد دارید تغییر کنه مشاهده کنید با استفاده از فایرباگ

برای فاصله متن با عکس هم همان مسیر قبل را برید و مقدار margin را به 0 0 0 10px !important تغییر بدید مانند زیر :

margin : 0 0 0 10px !important ;

ممنون از اینکه وقت گذاشتین اما من تو فایل templates/bt_movie/css/k2.css کلمه ی div.catItemImageBlock رو جست و جو کردم و margin رو به این شکل تنظیم کردم margin : 0 0 0 10px !important ; تغییر دادم

اما متاسفانه تغییر ایجاد نشد ، به ترتیب عداد صفر دیگه رو هم عوض کردم دیدم بازم جواب نمیده

گفتم شاید باید فایل template.css رو ویرایش کنم که با تغییر اون که اصلا سایت بهم میریزه

ممنون از اینکه وقت گذاشتین اما من تو فایل templates/bt_movie/css/k2.css کلمه ی div.catItemImageBlock رو جست و جو کردم و margin رو به این شکل تنظیم کردم margin : 0 0 0 10px !important ; تغییر دادم

اما متاسفانه تغییر ایجاد نشد ، به ترتیب عداد صفر دیگه رو هم عوض کردم دیدم بازم جواب نمیده

گفتم شاید باید فایل template.css رو ویرایش کنم که با تغییر اون که اصلا سایت بهم میریزه

ببخشید مشکل از کش مرورگر بود که حل شد

ممنون ازتون

سلام دوستان من ماژول art new ticker ro نصب کردم اما وقتی از قسمت مجموعه مقالات رو انتخاب میکنم به جای نمایش تیتروار اخبار کلمات کلیدیشو ب صورت تیتروار نمایش میده میشه راهنمایی کنین ممنون

سلام دوستان من ماژول art new ticker ro نصب کردم اما وقتی از قسمت مجموعه مقالات رو انتخاب میکنم به جای نمایش تیتروار اخبار کلمات کلیدیشو ب صورت تیتروار نمایش میده میشه راهنمایی کنین ممنون

سوال خودتون رو در تاپیک دیگران مطرح نکنید

برای طرح سوال تاپیک جدید بزنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری