dost

چند سوال مصور و کوتاه

4 پست در این موضوع

سلام دوستان...

من چند سوال دارم خدمتتون.میخواستم جداگونه برای هر سوال جداگونه تاپیک باز کنم دیدم سوالا کوتاه هست و بخاطر این در یک تاپیک جمع کردم.

اولین سوالم رو در این تاپیک مطرح کردم.

اسکرول سایت طویل شده و در انتهای اون چیزی شبیه به زیر قرار داره.از اونجا که تصویر این مشکل رو در اون تاپیک قرار ندادم، در اینجا میزارم:

[ATTACH=CONFIG]8102[/ATTACH]

دومین سوالم اینکه چطور میتونم گزینه سرچ رو سمت چپ هدر بیارم؟ الان در موقعیت search قالب هست و وسط صفحه هست.اگر چنین موقعیتی در سمت چپ هدر درست نشده باشه، چندتا لینک آموزشی ساخت موقعیت میزارید برام.قالب از فریمورک helix پشتیبانی میکنه.

[ATTACH=CONFIG]8100[/ATTACH]

همونطور که در عکس بالا ميبينيد سرچ در وسط هست و قسمت بالا که با خط قرمز مشخص شده ميشه منو قرار داد.من وقتي دو تا گزينه به عنوان منو قرار ميدم تا خط قرمز سمت راست بيشتر نمايد.يعني ميخوام منوها از اول اون موقعيت طوسي شروع بشن نه از وسطش....

سومين سوالم رو در تاپيک ديگه اي مطرح کردم.درباره اينکه هر کاري کردم نتونستم نماد اعتماد رو نصب کنم و گاها iframe ايجاد ميشه اما ارور 404 داخلش هست و ميگه منبع بروي هاست پيدا نشد.با اينکه من فايل اچ تي ام ال رو داخل ريشه هاست گذاشتم.

ميخواستم بپرسم که چطور در گوشه سايت خود قالب قرار بدم.مثه شرکتهاي مختلف.آقاي طالبي گفت بايد تو فايل قالب بگردي و اونجا که body داشت، ميتوني کد رو بزاري.گشتم اما بيشتر فايلهاي قالب php هست و چنين برچسبهايي نبود

لطف مي کنيد راهنمايي کنيد تا من اونجا هم بزارم ببينم ميشه يا نه.چون صدها روش رو امتحان کردم نشده......

چهارمين سوالم اينه، من از easytag استفاده ميکنم اما هم آدرس طولاني هست و هم اينکه به تازگي چون k2 ريختم يه خرده اختلال روبه رو کرده.به نظرتون از برچسب k2 استفاده کنم يا پلاگين ديگه اي؟

اگه از برچسب k2 استفاده کنم روشي هست که تگ ها به اين صورت در بيان: Salesforce1

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

دوست عزیز بهتر بود جداگانه تاپیک میزدید تا دوستان دیگر هم که مشکلات مشابه داشتند بتونند در جستجو ها پاسخ را پیدا کنند

تا زمانی که شما دموی سایت خود را قرار دهید امکان بررسی و پاسخگویی وجود ندارد.

دوست عزیز بهتر بود جداگانه تاپیک میزدید تا دوستان دیگر هم که مشکلات مشابه داشتند بتونند در جستجو ها پاسخ را پیدا کنند

تا زمانی که شما دموی سایت خود را قرار دهید امکان بررسی و پاسخگویی وجود ندارد.

نگران نباشيد.اکثر سوالها به صورت تاپيک جداگونه باز شده به جايي نرسيده.اينجا خلاصه همه اونا هست.

به دلیل نقض قوانین تاپیک در 24 ساعت آینده حذف میشود . در صورت تکرار مطابق قوانین برخورد خواهد شد .

تاپیک بسته شد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری