alikheradmand

در خواست قالب شبیه این

11 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ارسال شده در (ویرایش شده)

قالب دومی که معرفی کردین در پی سی تمپلت موجوده وخیلی هم قالب زیبایی است

فقط یه تفاوتی که داره اینه که قالب در خواستی من با هر اسکرول، کامل میاد تو پوزیشن بعدی قرار میگیره ولی تو این دو قالب ( که دومیش رو پسند کردم ) باید چند بار موس رو بچرخونی تا بیاد تو قسمت بعد ولی اون خودش کامل تو اون قسمت قرار میگیره

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست من خود قالبی که دموشو گذاشتی لینک دانودشو برایت میزارم نسخه جوملای 3 انگلیسی هر کار کردم نشد تو آپلود سنتر انجمن قرارش بدم

---------------------

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

دوست من خود قالبی که دموشو گذاشتی لینک دانودشو برایت میزارم نسخه جوملای 3 انگلیسی هر کار کردم نشد تو آپلود سنتر انجمن قرارش بدم

focus_quickstart

ممنون ولی نال هستش دیگه ؟!

قرار دادن قالب و افزونه های نال در انجمن خلاف قوانینه و کاربران من جمله من تمایلی به استفاده از نال نداریم !

کلا قراردادن افزونه و قالب های تجاری خلاف قوانین انجمنه و دلیلش هم مشخصه . چون از نظر امنیت تست نشدست و کاربران ممکنه دچار مشکل بشن . ممنون

یک سوال شما از کجا تشخیص میدید یک قالب نال شده است ؟ افزونه میشه فهمید و قالب رو اگر بگید ما هم یاد بگریم خوبه ؟

هیچ کس قالب تجاری رو به رایگان در اینترنت منتشر نمیکنه مگر اینکه داخلش تغییرات سوئی ایجاد کرده باشه . دانلود قالب تجاری به صورت رایگان توضیح کافی در این مورد هست .

برای بررسی دقیق تر باید کدهای قالب رو بررسی کنید . هر گونه کد اضافی ...

مسئله پیچیده ای نیست و کسی که به ساختار فایل های جوملایی تسلط داشته باشه به راحتی متوجه میشه

از انجایی که افزونه و قالب های جوملا کد باز ارائه می شوند اساسا طرح واژه نال و کرک شده صحیح نمی باشد. و هر شخصی که کمی به ساختار فایل های جوملایی تسلط داشته باشه به راحتی متوجه میشه که استفاده از این واژه اشتباه است

تنها موردی که وجود دارد امکان دارد اسپمرهای ایمیل و کد های برای دزدی اکانت ها پی پل در قالب وجود داشته باشد که اکثرا این موارد در قالب های وردپرس دیده شده و مشکل ایمیل اسپم و ... در داخل cpanel قابل حل است

به هر حال به قوانیین انجمن باید احترام گذاشت و هر مکانی برای خود قوانیین دارد

موفق باشید

خیلی از لغت ها به طور اشتباه در بین عوام پخش شده و ما هم بنا بر اجبار از همون ها استفاده میکنیم .

خیر . نال فقط به این موارد محدود نمیشه .

بک لینک . پاپ آپ . آی فریم . سرقت اطلاعات سایت ، ارسال ایمیل که شما فرمودید . و خیلی موارد دیگه از نکات منفی و حذف محدودیت نصب روی دامنه از نکات مثبت دستکاری قالب های تجاری به شمار میره .

از این که به قوانین احترام میگذارید متشکرم

ممنون ولی نال هستش دیگه ؟!

قرار دادن قالب و افزونه های نال در انجمن خلاف قوانینه و کاربران من جمله من تمایلی به استفاده از نال نداریم !

باید تجاری خرید کنید قالب رو . اگه فقط همون خاصیت مد نظرتونه و جوملا نمیخواید که نیاز هم نداره . سایتی که به شما معرفی کردم خاصیت های زیادی داره .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری