pishtaz13

اگه جوملایی هستی بیا تو جواب بده = یه کامپوننتم بگیر

5 پست در این موضوع

:33::33:

با سلام

من الان 2 سالی میشه که با جوملا آشنا شدم و تو یه بخش هایی تجربه دارم

بدجور دنبال یه کامپوننت فری هستم که بتونم ترجمه اش کنم و اون کاربرد لازم رو داشته باشه که متاسفانه پیداش نکردم یا یه جورایی ایراد داشتن

دوستان هر کی یه افزونه خوب معرفی کنه که بشه محصولات رو توش معرفی کرد و برای فروش گذاشت ممنون میشم

فقط تو رو خدا اینارو نگین

Zoo - ads manger - k2 - و کلا تو این سبک :13::13::13::13:

من یه چیز بهتر میخوام اینا خوبا ولی پیچیده است و به درد این کار نمیخوره

یه چیزی تو مایه های Dj catalog میخوام ولی اون پولیه

تو هیچ سایتی ام فری نمیشه دانلود کرد

ممنون میشم راهنمایی کنید shotupshotupshotup

راستی Dj catalog رو از یه جاهایی دانلود کردم ولی یه ایرادایی داره که نمیدونم از چیه اصلا شاید کامپونتتش نباشه به این قسمت ضمیمه می کنم

راهنمایی کنید ممنون میشم

امیر پیشتاز

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام

برای 1.5 من از DJcatalog استفاده میکردم که در جومفای قدیم منشتر شدده بود اما به درستی فارسی سازی نشده بود داخل درج قیمت ها مشکل داشت.

بهترین افزونه در حال حاضر Zoo هست.هر برنامه ایی پیچیدگی ها و کاربردهای خاص خودش رو داره به هر حال باید با یکی شروع کنید به کا کردن نهایتا"1 هفته تمام ریزو بم افزونه دستتون میاد.

هم محیط ساده هم پیشرفته هم...هم خدا هم خرما نمیشه عزیزم.

موفق باشید.

دوستان عزيز من همه اينهايي كه ميگيد قبول دارم ولي خودمونيم الان افزونه اي كه مشكل نداشته باشه پيدا نمي كنم

همين zoo كه دوستمون معرفي كردن رو دارم و ترجمه شده هستش منتها مشكل داره و خيلي جاهاش به زور كار ميكنه و سنگينه

مشكلم كار كردن يا اينا نيست يه افزونه واقعا كاربردي ميخوام

در ضمن vertumart نسخه جديدش كه توسط جومينا ترجمه شده رو هم رو سايت تست كردم مشكل داره و همه محصولات و مجموعه ها رو تو يه دسته نمايش ميده

اگر كسي كامپونتت خوبي سراغ داره كه فارسي شده باشه و ايرادي هم نداشته باشه لينك بده دانلود كنيم

در كل خيلي ممنونم از شما

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری