afsane1

مشکل قالب zenitll

25 پست در این موضوع

با سلام و احترام

متاسفانه من به چند تا مشکل برخوردم ممنون میشم منو راهنمایی کنید. نام قالب مورد استفاده ZenitII

1- لوگو قالب چی در پنل مدیریت و چی در کدها عوض نمیشود

2- قسمت پایین قالب که تبلیغ سایت شما در پایین صفحه است هر کار کردم برداشته نشد ممنون میشم بهم بگین چه جوری برداشته میشود.

3- هر ماژول و کامپوننتی که نصب میکنم در هر یک از موقعیت های قالب میزارم اصلا قالب نشون نمیده!!! در صورتی که در قالب های دیگه اینجوری نیست !!! مانند(اسکرول تصاویر-پشتیبانی آنلاین-اخبار-اسلاید شو-تب- گالری تصاویر- متن متحرک و ...)

4- قسمت

جدیدترین پروژه ها

پروژه های انجام شده و در حال انجام را میتوایند مشاهده بفرمایید

هر کاری کردم نتونستم منو و تصاویر را عوض کنم ممنون میشم راهنمایی کنید. که چطور میتونم تصاویر خودم رو جایگزین و لینک به اون بدم و منوی اون رو تغییر بدم.

5- موقعیت قرار گیری 3 تب وسط در قالب وجود ندارد و با پاک شدن یا اضافه کردن تب به هیچ عنوان در اون قسمت قرار نمیگیرد (منظور تب های: بررسی تمپلت-مدیر هاست-انجمن جوملای ایران)

6- تصویر قسمت خبرنامه و قسمت پس زمینه بالای صفحه از طریق پنل مدیریت تغییر نمیکند!!

از شما بایت سوالات زیادم عذر خواهم و ممنون میشوم به سوالات من جواب و منو راهنمایی کنید.

با سپاس از سایت خوبتون.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

به جوملا فروم خوش اومدید . سوالات شما بیانگر این هست که اطلاعات کافی در مورد کارکرد با جوملا ندارید . لطفا تاپیک های آموزشی رو مطالعه کنید . در مورد کارکرد هر ماژول ، اسم ماژول رو (نه عنوان ماژول) جستجو کنید نحوه کارکردش رو نگاه کنید .

باز هم مشکلی داشتید آدرس سایت رو قرار بدید تا راهنمایی بیشتر انجام بشه .

لطفا از این پس عنوان مناسب برای تاپیک خود استفاده کنید . عنوان اصلاح شد

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

به جوملا فروم خوش اومدید . سوالات شما بیانگر این هست که اطلاعات کافی در مورد کارکرد با جوملا ندارید . لطفا تاپیک های آموزشی رو مطالعه کنید . در مورد کارکرد هر ماژول ، اسم ماژول رو (نه عنوان ماژول) جستجو کنید نحوه کارکردش رو نگاه کنید .

باز هم مشکلی داشتید آدرس سایت رو قرار بدید تا راهنمایی بیشتر انجام بشه .

لطفا از این پس عنوان مناسب برای تاپیک خود استفاده کنید . عنوان اصلاح شد

با سلام و احترام

ممنون بابت راهنمایی ولی من لوگوی سایت رو میتونم کلا پاک کنم و به جای اون هر تصویری با اسم همون logo.png میزارم باز هم لوگوی قبل رو نشون میده.من روی قالب دیگه ای که این کار رو کردم لوگوی خودم جایگزین شد.

و میشه منو راهنمایی کنید و بگین که چطور میتونم این تبلیغات پایین قالب رو بردارم.

P30Template.com

برنامه نویسی و طراحی انواع قالب (Template) و افزونه ( Plugin | Module | Component)

به صورت کاملا تخصصی و منطبق با فریم ورک جوملا مختص سیستم مدیریت محتوی جوملا

ModirHost.com

هاست نامحدود با قیمت شگفت انگیز

با سپاس از شما

مجدد عرض میکنم . آدرس سایت

به صورت لوکال. ولی حتما روی هاست رایگان آپلود میکنم سپس آدرس میدم.بابت سوالاتم از شما عذر میخوام

1- برای تغییر لوگو به منو افزونه ها > تنظیمات قالب > برروی قالب کلیک کن >در تب Widgets در سمت راست میتونید لوگو رو تغییر دهید.

2- برای تغییر کپی رایت این مسیر رو دنبال کنید : افزونه ها > تنظیمات قالب > برروی قالب کلیک کن >در تب Widgets در سمت راست میتونید متن کپی رایت رو تغییر دهید.

به تصویر دقت کنید :

[ATTACH=CONFIG]8168[/ATTACH]

3- در خصوص عدم نصب ماژول ها لینک دمو بدید یکی از دوستان بررسی میکنن.

4- برای تغییر و ویرایش پروژه ها به مدیریت مطالب برید و در اونجا برروی نام پروژه کلیک کنید و تغییرات لازم را اعمال نمایید (برای جایگزینی تصاویر هم به تب " تصاویر و لینک ها " در مطلب برید و تصویر خودتون رو با قبلی عوض کنید)

5- برای اضافه کردن تب در صفحه اصلی به منو افزونه ها > مدیریت ماژول بروید ، برروی ماژول " خدمات | تب صفحه اول " کلیک کنید ، در تب General Settings مقدار Max # of tabs را به دلخواه تغییر دهید.

6- یک روش آسان برای تغییر تصاویر ! برروی تصویر موردنظر کلیک راست کنید و برروی View Background Image کلیک کنید ، وقتی تصویر بازشد در قسمت آدرس بار آدرس عکس را مشاهده میکنید که میتوانید تصویر موردنظر را (البته بدون تغییر سایز) جایگزین کنید.

دیگه از این مبتدی تر نمیتونستم توضیح بدم :25r30wi:

موفق باشید

1- برای تغییر لوگو به منو افزونه ها > تنظیمات قالب > برروی قالب کلیک کن >در تب Widgets در سمت راست میتونید لوگو رو تغییر دهید.

2- برای تغییر کپی رایت این مسیر رو دنبال کنید : افزونه ها > تنظیمات قالب > برروی قالب کلیک کن >در تب Widgets در سمت راست میتونید متن کپی رایت رو تغییر دهید.

به تصویر دقت کنید :

[ATTACH=CONFIG]8168[/ATTACH]

3- در خصوص عدم نصب ماژول ها لینک دمو بدید یکی از دوستان بررسی میکنن.

4- برای تغییر و ویرایش پروژه ها به مدیریت مطالب برید و در اونجا برروی نام پروژه کلیک کنید و تغییرات لازم را اعمال نمایید (برای جایگزینی تصاویر هم به تب " تصاویر و لینک ها " در مطلب برید و تصویر خودتون رو با قبلی عوض کنید)

5- برای اضافه کردن تب در صفحه اصلی به منو افزونه ها > مدیریت ماژول بروید ، برروی ماژول " خدمات | تب صفحه اول " کلیک کنید ، در تب General Settings مقدار Max # of tabs را به دلخواه تغییر دهید.

6- یک روش آسان برای تغییر تصاویر ! برروی تصویر موردنظر کلیک راست کنید و برروی View Background Image کلیک کنید ، وقتی تصویر بازشد در قسمت آدرس بار آدرس عکس را مشاهده میکنید که میتوانید تصویر موردنظر را (البته بدون تغییر سایز) جایگزین کنید.

دیگه از این مبتدی تر نمیتونستم توضیح بدم :25r30wi:

موفق باشید

با سلام و و احترام

با تشکر از راهنمایی شما که منو راهنمایی کردین. ولی بعضی قسمت هاش بازهم حل نمیشه :33::auau: گزینه 4 و 5 نه میتونم تب رو ویرایش کنم نه قسمت نمایش نمونه کارها تصاویر رو تغییر بدم و نوشته ی منوها رو تغییر بدم.

com

برنامه نویسی و طراحی انواع قالب (Template) و افزونه ( Plugin | Module | Component)

به صورت کاملا تخصصی و منطبق با فریم ورک جوملا مختص سیستم مدیریت محتوی جوملا

ModirHost.com

هاست نامحدود با قیمت شگفت انگیز

این موارد رو به پشتیبانی p30template بگید خودشون راهنمایی میکنند که تغییر بدید یا بردارید.

گزینه 4 و 5 نه میتونم تب رو ویرایش کنم نه قسمت نمایش نمونه کارها تصاویر رو تغییر بدم و نوشته ی منوها رو تغییر بدم.

درود به تصویر دقت کنید :

[ATTACH=CONFIG]8185[/ATTACH]

با سلام و احترام خدمت همه ی دوستان عزیز

ممنون میشم منو در موارد زیر راهنمایی کنید.

1- اروری که در بالای سایت به آدرس خانه وجود داره چگونه از بین میره؟

2- چرا لینک های بالا وقتی اون قسمت قرار میگیره عمل نمیکنه ولی هر جای دیگه سایت قرار میگیره درست کار میکنه؟( ورود کاربر-عضویت- تماس با ما) وقتی لوکال اجرا میشه لینک ها درسته ولی روی هاست اجرا نمیشه؟!!!

3- این قسمت از قالب که در عکس زیر با کادر قرمز مشخص شده چه جوری برداشته میشه؟

[ATTACH=CONFIG]8271[/ATTACH]

با سپاس از همگی

کش جوملا و قالب رو خالی کنید . باید یک سری از مشکلات حل بشه . فونت ها هم لود نشده .

بابت راهنماییتون بسیار سپاسگزارم.

ارور بالای سایت از بین رفت.

الان فونت ها درسته یا نه؟ برای لود شدنشون باید چیکار کننم؟

اون لینک های بالا واسه اینکه کار کنه باید چیکار کنم؟

میشه بگین اون عکسی هم که گذاشتم اون قسمت کادر قرمز رو چگونه بردارم؟

الان قالب یه جوریه . چرا عکس اینا نداره .. خودتون پاک کردید ؟ هاست رایگانه ؟ چطوری منتقل کردید به هاست ؟

مسیر فونت : templates/tx_zenith_ii/css/fonts/p30.woff2 هر چی فایل در این مسیر هست از لوکال توی هاست در همین مسیر آپلود کنید

گزینه های بالا نمیدونم .

کپی رایت توی تنظیمات قالب ببینید بایداونجا باشه

الان قالب یه جوریه . چرا عکس اینا نداره .. خودتون پاک کردید ؟ هاست رایگانه ؟ چطوری منتقل کردید به هاست ؟

مسیر فونت : templates/tx_zenith_ii/css/fonts/p30.woff2 هر چی فایل در این مسیر هست از لوکال توی هاست در همین مسیر آپلود کنید

گزینه های بالا نمیدونم .

کپی رایت توی تنظیمات قالب ببینید بایداونجا باشه

عکس؟ کلا دو تا عکس صفحه ی اول داشت که به جاش دو تا عکس دیگه گذاشتم. لطف میکنید یک عکس بگیرین ببینم قالب چه جوریه؟

هاست رایگان نیست از میهن وب هاست خریدم.

لوکال طراحی کردم بد منتقل کردم به هاست. این قالب انگلیسی فونتش از اول همینجوری بود با قالب فارسیش فرق داشت!!!

قسمت کپی رایت هم از بین نمیره اصلا همچین چیزی نیست!!!

شما مگه قالب فارسی از p30template دانلود نکردید؟

اون عکس ها هم خودم برداشتم به جاش از یک عکس استفاده کردم. فونت هم به کمک شما درست شد. سپاسگزارم. فقط قسمت کپی رایت برداشته نمیشه.

منو . نظر مشتریان . بهترین ها از حالت راست چین خارج شده .

توصیه میکنم یکبار دیگه بسته رو از اول نصب کنید .

منو . نظر مشتریان . بهترین ها از حالت راست چین خارج شده .

توصیه میکنم یکبار دیگه بسته رو از اول نصب کنید .

بابت راهنمایی و کمک هایی که کردین سپاسگزارم.

من قالب رو هر موقع راست چین میکنم هر دفعه که کش جوملا رو پاک میکنم دوباره برمیگرده سرجای اولش. فکر کنم اصلا نباید کش رو پاک کنم:auau:

با سلام و احترام

1- صفحه 404 قالب به صورت حروف ناخوانا نمایش داده میشه به صورت تصویر زیر.

[ATTACH=CONFIG]8529[/ATTACH]

آدرس سایت: دیزاین نوین | طراحی سایت،طراحی،سئو

2- هر کاربری که ثبت نام میکنه قسمت مدیریت قادر به حذف اون کاربر نیست!! و بد از حذف با یک صفحه خالی رو به رو میشم.ممنون میشم بگین باید چیکار کنم.

ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

با سپاس از همگی

برای حل مشکل حذف کپی رایت themexpert به مسیر /templates/tx_zenith_ii//widgets بروید. فایل designedby.php را در یک ویرایشگر باز کنید. کد زیر را un-comment کنید.

/* public function isEnabled()

{

return FALSE;

}*/

به کد زیر تغییر بدید

public function isEnabled()

{

return FALSE;

}

برای رفع مشکل صفحه 404 به مسیر templates/tx_zenith_ii بروید و فایل error.php را در یک ویرایشگر باز کنید. حالا کد زیر را بعد از تگ <head> اضافه نمایید.

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8" />

با سلام و احترام.

واقعا از شما دو دوست عزیز بی نهایت سپاسگزارم خیلی کمکم کردین.

فقط یک سوال دیگه چرا هر کاربری که ثبت نام میکنه مدیریت نمیتونه اون کاربر رو حذف کنه. ممنون میشم اگه بتونین تو این یک مورد هم کمکم کنید.

با سپاس فراوان

مطمئن شویدکه با super user لاگین کرده اید. سپس در قسمت مدیریت کاربران بر روی دکمه انتخابها (بالا سمت چپ) کلیک نموده، در تب سطح دسترسی super user را انتخاب کرده و ببینید آیا عمل حذف مجاز می باشد یا خیر.

سلام به همه دوستان

چطور میتونم تو این قالب، آدرس صفحات اجتماعی پایین صفحه رو تغییر بدم؟؟؟

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری