ميثم كاظمي

آيا استفاده از كامپوننت sh404sef رو صلاح مي دونيد؟

3 پست در این موضوع

سلام دوستان همونجوري كه مي دونيد جوملا يكي از مشكلات بزرگش canonical URL هستش ...يك سايت حرفه اي از اول مي خوام طراحي كنم ايا براي حل اين مشكل استفاده از كامپوننت sh404sef را صلاح مي دونيد ؟

يا فقط از سئو جوملا استفاده بشه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از نظر من

اصلا پیشنهاد نمی شه.

در خصوص canonical URL اگر منظورتون داپلیکیت شدن ادرس ها هست. من بیش از 10 سایت الان فعال هستم. هیچ کدام مدیریت url نمی کنیم. گوگل به آسانی لینک اصلی را تشخیص می ده و نگرانی ندارد. فقط باید مواظب باشید خودتان اسباب گیچ شدن گوگل را فراهم نکنید.

ولی اگر sh404sef را برای sef url می خواهید. خوب موضوع فرق می کنه (که اینجا هم اصلا پیشنهاد نمی دم. کلا چرا باید اینا نصب کرد؟)

در صورتی که سایت بزرگی هست و روی مطالب تمرکز داره ، پیشنهاد می کنم از k2 به جای سیستم مطالب پیش فرض جوملا استفاده کنید

سلام دوستان همونجوري كه مي دونيد جوملا يكي از مشكلات بزرگش canonical URL هستش ...يك سايت حرفه اي از اول مي خوام طراحي كنم ايا براي حل اين مشكل استفاده از كامپوننت sh404sef را صلاح مي دونيد ؟

يا فقط از سئو جوملا استفاده بشه؟

سلام

جوملا 3 از canonical برای آادرس ها استفاده میکند

مشکل بزرگ چی هست؟

یک مورد هم بهتون پیشنهاد میدم که برای حرفه ای شدن سایتتون خیلی کارآمد دارد

Structured Data Markup که روی سئو تاثیر خوبی دارد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری