amir90

مشکل تغییر منوها در سایت دو زبانه

9 پست در این موضوع

قالبی رو نصب کردم که از ابتدا چندزبانه بود ، زبان راست چین عربی هم داشته البته فارسی نداشت که فارسی رو هم تنظیم کردم الان فقط دو زبان فارسی و انگلیسی فعال است و پرچم کشورها هم در موقعیتی از سایت میاد و بعد از کلیک رو هر پرچم همه چی درست تغییر میکنه فقط منو اصلی تغییر نمیکنه و منو اصلی پیش فرض برای هر دو زبان استفاده میکنه

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14272951961.png

ولی باید زبان فارسی، منوهای خودش رو بیار و زبان انگلیسی، منوهای خودش رو

منوهای برای هر کدوم ساخته شده

پلاگین Multilanguage status در قالب نصب و فعال است

دمو سایتم

فعلا برای بخش فارسی پلاگینهای رو نسبت ندادم تا مشکل منوها رو درست کنم

در سایتم منو Home تنهای منوی در main menu اصلی است ولی برای فارسی و انگلیسی منوها زیادتر و فرق میکنه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست گرامی شما اگر برای هر زبان یک منوی مادر درست کردید و پلاگین زبان هم فعال هست و ماژول هم همینطور.. دیگه میمونه مطالب که وقتی ایجاد میشن باید اختصاص داده بشن به زبان مورد نظر. و همچنین برای هر زبان هم یه ماژول منو باید درست بشه که منوهای مورد نظرتون رو نمایش بده.

از روی قالبتون یه کپی بزنید و یکی از قالبا رو اختصاص بدین به زبان انگلیسی و یکی به زبان فارسی

دوست گرامی شما اگر برای هر زبان یک منوی مادر درست کردید و پلاگین زبان هم فعال هست و ماژول هم همینطور.. دیگه میمونه مطالب که وقتی ایجاد میشن باید اختصاص داده بشن به زبان مورد نظر. و همچنین برای هر زبان هم یه ماژول منو باید درست بشه که منوهای مورد نظرتون رو نمایش بده.

از روی قالبتون یه کپی بزنید و یکی از قالبا رو اختصاص بدین به زبان انگلیسی و یکی به زبان فارسی

همه این کار رو انجام دادم حتی در قالب دیگه هم انجام دادم تا مطمعن باشم قالب درست هست ،

مشکل اینجاست وقتی قالبی رو در مدیریت قالب کپی میکنم و مثلا قالبی که پیش فرض و ستاره داره هست و بر روی فارسی میزارم سایت در حالت فارسی درسته ، مطالب ، منو و پلاگینها ...

ولی وقتی قالب دوم که کپی گرفتم رو بر روی انگلیسی میزارم ، قالب اولی هم اتوماتیک انگلیسی میشه یعنی زبان و منو هر کدوم از دو قالب رو تغییر میدم دومی هم به طور اتوماتیک مثل اولی میشه

این قضیه رو در چند قالب امتحان کردم

شما در تنظیمات قالب فارسی باید به منوی فارسی انتساب بدید و در قالب انگلیسی به منوی انگلیسی

شما در تنظیمات قالب فارسی باید به منوی فارسی انتساب بدید و در قالب انگلیسی به منوی انگلیسی

بازهم هر دو قالب به یک زبان تغییر میکنه ، اگه میخواهید دسترسی سایت رو بدم خودتون یک نگاه بندازید همه چی درسته فقط این نکته اخر کار رو خراب کرده

بازهم هر دو قالب به یک زبان تغییر میکنه ، اگه میخواهید دسترسی سایت رو بدم خودتون یک نگاه بندازید همه چی درسته فقط این نکته اخر کار رو خراب کرده

از قسمت مدیریت منوها برای زبان فارسیتون یک منو بسازین سپس در قسمت مدیریت قالبها از قالبتون یک کپی بگیرین و منو و زبان فارسی رو بهش اختصاص بدین.

همه این کار رو انجام دادم حتی در قالب دیگه هم انجام دادم تا مطمعن باشم قالب درست هست ،

مشکل اینجاست وقتی قالبی رو در مدیریت قالب کپی میکنم و مثلا قالبی که پیش فرض و ستاره داره هست و بر روی فارسی میزارم سایت در حالت فارسی درسته ، مطالب ، منو و پلاگینها ...

ولی وقتی قالب دوم که کپی گرفتم رو بر روی انگلیسی میزارم ، قالب اولی هم اتوماتیک انگلیسی میشه یعنی زبان و منو هر کدوم از دو قالب رو تغییر میدم دومی هم به طور اتوماتیک مثل اولی میشه

این قضیه رو در چند قالب امتحان کردم

شما دقیقا مشکل بنده رو داشتی. به این تایپیک سر بزن تا مشکلت حل بشه. من اس قالب دومم رو عوض کردم بعد نصبش کردم و کپی نزدم در واقع. و مشکلم حل شد

برو اینجا

نصب تمپلت دوباره برای بخش انگلیسی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری