16 پست در این موضوع

لوگوی سایت را تبدیل به آیکون 16* 16 کردم و در پوشه template در قالب سایت آپلود کردم اما با این که کش رو پاک کردم هنوز آیکون قدیمی رو نشون میده، چرا؟؟؟ باید چه کاری انجام بدم؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از طریق بخش مدیریت کش را خالی کنید حل میشود .

نگران نباشید کش را هم خالی نکنی خودش تا دقایق یا ساعتی دیگر بصورت اتومات خالی میشه و برای شما هم نمایش دا ه میشه .

موفق پایدار

لوگوی سایت را تبدیل به آیکون 16* 16 کردم و در پوشه template در قالب سایت آپلود کردم اما با این که کش رو پاک کردم هنوز آیکون قدیمی رو نشون میده، چرا؟؟؟ باید چه کاری انجام بدم؟؟؟

گاهی اوقات به دلیل کش سروره...!!! اونو کاریش نمیشه کرد، جز صبر...!!!

با سلام

جناب یه بار دیگه یه آیکون دیگه رو آپ کن و بعد از اون کش رو پاک کن و دوباره فاو آیکون خودت رو آپ کن و اینبار نگاه کن، البته این روش برای اینه که عجله داری زودتر ببینی

البته میتونی مسیر متفاوت بدی برای فایل فاو آیکون بدی در هر بار تا تغییر رو ببینی

موفق باشی:128fs318181:

با سلام

من کلا فاوایکون رو از شاخه قالبم پاک کردم . (بیش از یک ماه) وقتی وارد بخش مدیریت می شم آیکون default نمایش داده می شه ولی وقتی وارد سایت می شم آیکون جوملا نمایش داده می شه چه کار باید بکنم؟

با تشکر

اگر روي جستجوگرتون چيز خاصي ذخيره نکرديد کش و کوکي هاتون رو پاک کنيد.البته يک ماه زياد عادي نيست بايد چک بشه؟؟؟

مرسی حل شد

دوستان من هم این مشکل رو دارم .

حدودا چند هفته پیش آیکون رو تغییر دادم اما همچنان آیکون جوملا رو نشون میده!

برای اطمینان روی لوکال هم این تغییرات را انجام دادم اما باز هم عمل نکرد.

ممکنه این قالب طوری طراحی شده باشه که آیکونش تغییر نکنه؟ اسم قالبم "آسمان" هست. و در قالبم یک فایل نود پد هم به favicon.ico وجود داره.(علاوه بر آیکون favicon)

دوستان من هم این مشکل رو دارم .

حدودا چند هفته پیش آیکون رو تغییر دادم اما همچنان آیکون جوملا رو نشون میده!

برای اطمینان روی لوکال هم این تغییرات را انجام دادم اما باز هم عمل نکرد.

ممکنه این قالب طوری طراحی شده باشه که آیکونش تغییر نکنه؟ اسم قالبم "آسمان" هست. و در قالبم یک فایل نود پد هم به favicon.ico وجود داره.(علاوه بر آیکون favicon)

متوجه شدم... این قالب کمی فرق میکرد

اگر کسی از قالب آسمان استفاده میکنه از روش زیر آیکونش قابل تغییر هست:

برای تغییر favicon به مسیر زیر برید و فایل favicon.ico رو با فایل مورد نظرتون عوض کنید.

"plugins/system/jat3/jat3/base-themes/default/images/favicon.ico

بعد از تغییر باید کش مرورگر و t3 رو خالی کنید.

اگر باز تصویر قبل رو می بینید باید صبر کنید تا کش هاست هم خالی بشه."

با عرض سلام من favicon 16*16 درست کردم و در قالب اصلی و قالب مدیریت جایگزین ایکن قبلی کردم اما رفرش میدم عوض نمیشه کش رو هم پاک کردم بازم نشد

با عرض سلام من favicon 16*16 درست کردم و در قالب اصلی و قالب مدیریت جایگزین ایکن قبلی کردم اما رفرش میدم عوض نمیشه کش رو هم پاک کردم بازم نشد

آدرس سایتتون رو قرار بدید ببینیم از کجا فاو آیکون شما رو نمایش میده

پس چرا نمیشه؟؟؟؟!!

حتی از کامپوننت هم استفاده کردم ، باز نشد ، کش هم خالی کردم باز نشد

ممنون راهنماییم کنید

پس چرا نمیشه؟؟؟؟!!

حتی از کامپوننت هم استفاده کردم ، باز نشد ، کش هم خالی کردم باز نشد

ممنون راهنماییم کنید

از چه قالبی استفاده میکنید ؟ مسیر فاویکون بعضی قالب ها متفاوته . آدرس سایت رو قرار بدید بررسی بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری