toto2008

عدم نمایش تخصیص منو در برخی ماژولها در جوملا 3.4

14 پست در این موضوع

لطفا دوستان راهنمایی کنید یک ماژول بنده استفاده میکردم به اسم Simple Image Gallery Module در جوملا سه بعد از اینکه جوملا رو به 3.4 اپدیت کردم بعد از اپدیت قسمت تخصیص منو در ماژول رو نمایش نمیده که بتونم ماژول رو در یک صفحه

نمایش بدم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برید دیتابیس ببینید اونجا موجوده یا نه .اگه بود

جدول extensions رو از دیتابیستون باز کنید و بعد پلاگین مورد نظرتون رو پیدا کنید و ستون enabled رو برای اون پلاگین 1 قرار بدید و ذخیره کنید

دو راه دارید .

در ابتدا بک آپ بگیرید .

یا بسته کامل جوملا 3.3 رو از سایت جوملا دانلود و در روت سایت اکسترکت کنید و پوشه installation رو حذف کنید .

و یا به 3.4.1 آپدیت کنید .

تشکر میکنم اما بنده اپدیت 3.4.1 رو گرفتم از سایت جوملا org و اپدیت کردم درست نشد

حالا سوال من اینه اگه جوملا 3.3 رو اکستراکت کنم سایتم بهم نمیخوره

با اینکه با آپدیت 3.4.1 حل نشده اما این روش رو هم تست کنید ّ

آموزش رفع مشکل تاریخ جلالی و تب ماژول ها در جوملا ۳.۴

عرض کردم همون ابتدا . شما حتما بک آپ بگیرید بعد وارد مراحل بعد بشید در صورت بروز مشکل امکان برگشت باشه

متاسفانه با هیچ کدوم از راهکارها درست نشد

امکان داره یه نفر راهنمایی کنه اگه نسخه 3.3 رو اکسترکت کنم اطلاعات قبلیم پاک نمیشه

تا جایی که من متوجه شدم اشکال از فایل زبان جوملا 3.4.1 میباشد چون زمانی که با زبان انگلیسی وارد ادمین میشوم مشکل برطرف میشه

یه راهکاری هست که من خودم انجا میدادم در این مواقع

البته حل مشکل نیست ولی کار ور راه میندازه

زبان مدیریت رو به انگلیسی تغییر بدبد , منو رو به ماژول تخصیص بدبد بعد دوباره زبان رو فارسی کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری