ranjbaralireza

درخواست کد php برای رفع مشکل

6 پست در این موضوع

سلام

افزونه ای دارم که به سامانه پیامک متصل شده تنها مشکل اینه که وقتی ارسال پیامک انجام میدم شماره دریافت کننده که به سامانه فرستاده میشه با +98 شروع میشه و اینطوری پیامک ارسال نمیشه میخام +98 به 0 تغییر کنه چه کدی میتونم بنویسم که این کار را انجام دهد؟؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

من این کد رو نوشتم

$params['to'] = str_replace('98','0',$params['to']);

جواب میده بجای 98 عدد 0 میزاره و پیامک ارسال میشه اما ی مشکل هست اگر بین شماره 98 اشه اونم به 0 تبدیل میکنه

مثلا شماره اگر 913980000 باشع به 9130000 تدیل میکنه که من نمیخام اینکارو بکنه فقط میخام 98 اول شماره رو برداره و بجاش 0 بزاره

راه حل کسی داره؟؟

اگر باشه مشکلی نداره و شبکه ارسال میکنه . مشکل باید جای دیگه باشه .

و سوال . خب + رو هم بذارید . نه 98 تنها

خب چطوری بزارم + رو؟؟؟

من ارسال که میزنم بعد داخل پنل پیامکم نگاه میکنم پیامک به پنل ارسال شده اما چون 98 شروع شده ارسال نمیشه ولی اگر اون تکه کدی که بالا نوشتم رو بزنم بعد شماره ای وارد کنم که فقط اولش 98 باشه پیامک ارسال میشه و مشکلی نداره

کد رو به اینشکل تغییر بدید تا فقط 98 اولی رو به 0 تغییر بده

str_replace('+98','0',$params['to']);

مشکلم حل شد

من اول شمارم 98 بود یعنی + نبود اومدم با کد زیر اول بهش + اضافه کردم بعد +98 رو به 0 تغییر دادم

$params['to']='+'.$params['to'];
       $params['to'] = str_replace('+98','0',$params['to']);

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری