masoud1373

دو تا سوال مهم

5 پست در این موضوع

سلام دوستان

دو تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید.

1- من ی منوی دارم ب اسم مسعود که این منو 3 تا زیر منو داره ب اسم مسعود 1 - مسعود 2 - مسعود 3 .

هر زیر منو 10 تا مطلب داره ( مثلا)

من میخوام چند تا از ماژول ها در مطالب قرار بگیره ( برای هر مطلب جدا )

مثلا در مطلب 1 ماژول 1 گذاشته بشه .

در مطلب 2 ماژول 2 و الی اخر.

در ضمن ماژول ها در زیر منو نباید نشان داده بشن.

با توجه ب این ک برای تک تک مطالب منویی ایجاد نمیشود انتساب ب منو در ماژول چطوری باید تنظیم بشه که اینطوری نمایش داده بشه؟؟؟

2- یک کامپوننت یا ماژولی چیزی میخوام که بزارم توی مطلب ب این صورت که یک فرم باشه در این فرم اطلاعات از کاربر گرفته بشه و ارسال بشه ب ایمیل .

این فرم هم برای هر مطلب جداست .

در حقیقت با پر کردن این فرم ابراز علاقه ب مطلب انجام میشه و مدیر سایت با فرد تماس میگیره .

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

درود

1- راه سادش اینه که از پلاگین درج ماژژول در مطلب استفاده کنید و ماژول مورد نظر رو در خود مطالب درج کنید .

2- از فرم ساز Rs-form*استفاده کنید برای هر مطلب یه فرم بسازید و از همون روش فرم رو در مطلب قرار بدید .

موفق باشید

درود

1- راه سادش اینه که از پلاگین درج ماژژول در مطلب استفاده کنید و ماژول مورد نظر رو در خود مطالب درج کنید .

2- از فرم ساز Rs-form*استفاده کنید برای هر مطلب یه فرم بسازید و از همون روش فرم رو در مطلب قرار بدید .

موفق باشید

با تشکر از شما

1- میخوام ماژول مورد نظرم در موقعیت سایدبار قرار بگیره.

چطوری میتونم این کار را انجام بدم ؟؟؟

درود

اگه تو موقعیت دیگه می خواید قرار بدید یه چک کنید فکر می کنم با افزونه Advanced module manager مشکلتون حل بشه . و اینکه اجازه بدید سایر دوستان هم نطر بدن

موفقق باشید

لینک افزونه : https://www.nonumber.nl/extensions/advancedmodulemanager

درود

اگه تو موقعیت دیگه می خواید قرار بدید یه چک کنید فکر می کنم با افزونه Advanced module manager مشکلتون حل بشه . و اینکه اجازه بدید سایر دوستان هم نطر بدن

موفقق باشید

لینک افزونه : Advanced Module Manager

با همین افزونه مشکل حل شد.

خیلی ممنونم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری