cryarm

بهترين روش براي درج خبر در سايت

9 پست در این موضوع

من يك سايت خدماتي دارم كه در كنارش مقاله هم منتشر ميكنم.خبرها رو بلاگ مجوعه ميكنم بطوري كه دو صفحه اخبار ،عنوان مقاله، ٢ ٣ خط از خبر و بعد هم كليد ادامه مطلب هست.

اما اصلا از طاهر اين روش خوشم نمياد خيلي ساده و زشته.كامپوننت يا روش ديگه

اي براي درج خبر وحود داره؟؟

مثلا حالت كادر كادر با عكس يا هر روشي كه نماي زيبايي داشته باشه

ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

درود

از افزونه bt content slider* استفاده کنید به صورتهای مختلف در سطر و ستنهای مختلف می تونید نمایش بدید

موفق باشید

درود

از افزونه bt content slider* استفاده کنید به صورتهای مختلف در سطر و ستنهای مختلف می تونید نمایش بدید

موفق باشید

يك نمونه سايت سراغ داريد كه ببينم شكلشو؟؟

درود

اتفاقا این افزونه دموی فوق العاده خوبی داره به این صورت که دمو بصورت آنلاین قابل تغییره و شما می تونید تعداد سطر و ستون و سایر تغییرات رو بصورت آنلاین تغییر داده و مشاهده کنید :

دموی افزونه : BT ContentSlider

درود

اتفاقا این افزونه دموی فوق العاده خوبی داره به این صورت که دمو بصورت آنلاین قابل تغییره و شما می تونید تعداد سطر و ستون و سایر تغییرات رو بصورت آنلاین تغییر داده و مشاهده کنید :

دموی افزونه : BT ContentSlider

بنظر میرسه رایگانه. درسته؟؟؟؟

درود

نسخه رایگان هم داره باید در سایت سازنده عضو بشید . من برای راحتی شما اینجا قرارش دادم :

mod_bt_contentslider_j2.5&j3.x_v2.3.6 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

دستتون درد نكنه در سايتش ثبت نام كردم و از همونجا دانلود كردم.فقط بايد آموزششو پيدا كنم.دقيقا چيزيه كه لازم دارم.تشكر

درود

همونجا که ثبت نام کردید و دانلود کردید دو تا فایل برای دانلود هست ی*** خود افزونه هست اون یکی manual افزونه هست . همون رو بگیرید مطالعه کنید

درود

همونجا که ثبت نام کردید و دانلود کردید دو تا فایل برای دانلود هست ی*** خود افزونه هست اون یکی manual افزونه هست . همون رو بگیرید مطالعه کنید

حتما.تشكر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری