Mohammad-Masoudi

مشکل در لود نشدن کامل مدیریت پس از آپدیت

10 پست در این موضوع

سلام دوستان من نسخه جوملام رو از مدیریت به 3.4.1 آپدیت کردم

الان یه مشکل پیش اومده وقتی میخوام یه مطلب رو ویرایش کنم صفحه کامل لود نمیشه مثلا ادیتور بهم ریخته لود میشه (تصویر زیر):

[ATTACH=CONFIG]8332[/ATTACH]

در کل سرعت مدیریت افتضاح شده برای مثال وقتی تو قسمت پاک کردن کش دکمه ی دیلیت رو میزنم خیلی زمان میبره تا اعمال بشه

و یا تو قسمت تنظیمات کلی وقتی تغییری ایجاد میکنم و ذخیره رو میزنم گیر میکنه و بعد از زمان زیادی انجام میشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

3.3 بود ، حالا دقیقشو یادم نیست

دوستان مشکل از سرور هم نیست

چون به سرور دیگه هم انتقال دادم مشکل حل نشد

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori
ترکیب

دوست عزیز قبل از اینکه یه سر به لینک زیر بزنید نکات زیر رابررسی کنید:

1-تنظیمات نمایش خطا درجوملا را فعال کنید تا مشخص بشه مشکل ازکجاس!

2- کش جوملای خودرا خالی کنید

اگر ج نداد به لینک زیر برید امید به آنکه مشکلتون برطرف بشه:

http://www.takwd.ir/joomla2/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF-%DB%8C%D8%A7-%D8%AE%D8%B7%D8%A7-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-3.2.html

درود

نسخه خام جوملا هم ورژن سایت خودتون رو دریافت و پوشه administrator را جایگزین کنید . قبلش حتما بکاپ بگیرید . تست بزنید و نتیجه رو اعلام کنید

درود

نسخه خام جوملا هم ورژن سایت خودتون رو دریافت و پوشه administrator را جایگزین کنید . قبلش حتما بکاپ بگیرید . تست بزنید و نتیجه رو اعلام کنید

متاسفانه حل نشد

روی هاست بنده جوملا 3.2.7 نصب هست و این مشکل رو نداره

از وقتی به آخرین نسخه بروز رسانی کردم این مشکل بوجود اومد

این پیغام هم در قسمت امنیتی سایت وجود داره

Notice: Use of undefined constant JPATH_COMPONENT - assumed 'JPATH_COMPONENT' in /home/senjedmo/public_html/libraries/legacy/view/legacy.php on line 164

الانم نمیدونم چش شده اول صفحه ی rs firewall میاد پسورد اونو میزنم و میرم پسورد مدیریت رو میزنم که وارد شم دوباره وارد صفحه ی rs firewall میشه

کش مرورگر رو هم پاک کردم اما متاسفانه بازم حل نشد

فک کنم مشکل به این موضوع مرتبط باشه

جوملا پیغام میده : Your host needs to disable magic_quotes_gpc to run this version of Joomla!

منم تو فایل htaccess نوشتم وقتی اینو مینویسم سایت لود شدن اکثر جاهاش با مشکل روبرو میشه و کند میشه (در مدیریت)

وقتی این کد رو نمینویسم این مشکل بالا که گفتم از مدیریت میپره یا وقتی وارد مدیریت میشم میره تو صفحه امنیتی پیش میاد

ترکیب

گفته باید magic_quotes رو غیر فعال کنید . چون به php.ini*دسترسی ندارید به مدیریت هاستتون بگید این گزینه رو براتون غیر فعال کنه

گفته باید magic_quotes رو غیر فعال کنید . چون به php.ini*دسترسی ندارید به مدیریت هاستتون بگید این گزینه رو براتون غیر فعال کنه

مشکل از اینم نبود

تو -htaccess بصورت دستی خاموشش کردم مشکل ورود و ... حل شد

اما هنوز اون مشکل کند بودن و لود نشدن یه قسمت هایی از سایت + گیر کردن روی لودینگ بعد از زدن دکمه وجود داره

کسی هست بتونه کمکم کنه

خیلی کارم گیر کرده

دوستان من با یک مدیر دیگه ساختم

با اون کاربر وارد مدیریت میشم مشکل نیست

آخه محدودیت هایی براش وجود داره

مثلا با مدیر اصلی که میرم کلی زمان میبره تا چک میکنه ببینه ورژن جوملا در چه حالتیه و خیلی وقتا گیر میکنه

اما تو این کاربر جدید اصلا اون قسمت ها بخاطر دسترسی وجود نداره و فک میکنم به همین علت هستش که درست لود میشه

اگه نطری دارین راهنماییم کنید خیلی واجبه

ترکیب

شما وقتی با htaccess مشکل رو حل کردید ، مشکل سرعت بارگزاری که ربطی به این مشکل نداره ... این نشون میده که از طرف سرور به درستی خاموش نشده که وقتی شما دستی خاموش میکنید کار میکنه . ولی از طرف سرور خاموش میکنه خیر .

کد جدید . مثل روش قبل . داخل یک فایل php قرار دهید .

<?php if (get_magic_quotes_gpc()==1)  { Print "Magic Quotes gpc is turned on" ; }  else  { Print "Magic Quotes gpc is turned off" ;  } ?>

خوب دوستان بالاخره خودم مشکل رو حل کردم

برای دوستانی که مشکل مشابه دارند:

از اونجایی که نمیتونستم وارد مدیریت شم و در عرض 2-3 ثانیه از پنل خارج میشد

از سی پنل فایل کانفیگ رو ویرایش کردم و این مقدار رو برای این تابع تنظیم کردم:

public $session_handler = 'none';

قبلا بجای نان روی دیتابیس بود

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری