particular

مشکل با بسته نصبی sj me

16 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

چرا عرض این قالب بهم ریخته ؟ چطور میشه این مشکل رو حل کرد ؟

مرسی

درود

بهم ریختگی ای مشاهده نمیشه

کش مرور گرتون رو خالی کنید یا با مرور گر دیگه ای تست کنید

بایک مرورگر دیگه هم تست کردم . اگر دقت کنید مشاهده میکنید که صفحه اسکرول خورده و عرض سایت بهم ریخته هست

الان پی بردم که وقتی زبان فارسی رو فعال میکنم ایم مشکل بوجود میاد .

لطفا راهنمایی بفرمایید چجور مشکلم رو حل کنم . با تشکر

درود

قالب نال شدست و مشکل اسکرول رو به راحتی میشه حل کرد ولی توصیه نمی کنم استفاده کنی /

برا اسکرول کافیه کد زیر رو بذاری اخر css قالب :

body{
overflow-x: hidden;
}

بسته رو حذف و نسخه ی جدید رو نصب کردم بازم همین مشکل برام پیش اومده اما این بار یادم نمیاد کد رو توی کدوم فایل اضافه کنم! ):

باسلام

دوست عزیز نسخه نصبی فایلتون مشکلی داره...

به نظرم توی نت بگردید از یه سایت نالر دیگه یه نسخه ی دیگه رو دانلود و استفاده کنید...اینجوری که خیلی داستان برانگیزشده ماجرای مشکل شما!

من تمامی بسته های آموزشی نظیر ( بسته آموزش ویدئویی جوملا 2.5 ، بسته آموزش ویدئویی طراحی قالب جوملا ، بسته آموزش ویدئویی طراحی افزونه جوملا ، بسته آموزشی ویدئویی طراحی سایت با php و جوم پک 6 رو از آموزشگاه خریدم . حالانمیشه قالبقالب فارسی جوملا SJ Me - قالب های جوملا Smartaddons فارسی رو به عنوان هدیه بهم بدن؟

شماره سریال همه ی بسته های آموزشی هم دارم (برای اثبات خرید)

دوست عزیز د رمحیط عمومی انجمن درخواست رو مطرح نمیکنن!

اطلاعات تماس در سایت پی سی تمپلیت نوشته شده

Yahoo Massanger:

P30template@yahoo.com

E-Mail:

info@p30template.com

info@p30template.ir

یا در انجمن پیام خصوصی بزنید برای امیرخان و یا اینکه با ایدیهای بالا در تماس باشید

تاپیک بسته شد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری