8 پست در این موضوع

سلام من به یه مشکل یرخوردم پایین سایت زده کپی رایت را مخواک تغیر بدم ولی نه ماژول نه توی تنظیمات قالب نیست که تغییر بدم توی tamplate.css هم گشتم کپی رایت بود فقط جاش زا مشخص کرده بود متنش نبود که تغییر بدم چیکار اید کرد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام من به یه مشکل یرخوردم پایین سایت زده کپی رایت را مخواک تغیر بدم ولی نه ماژول نه توی تنظیمات قالب نیست که تغییر بدم توی tamplate.css هم گشتم کپی رایت بود فقط جاش زا مشخص کرده بود متنش نبود که تغییر بدم چیکار اید کرد؟

دوست عزیز مطمینا کپی رایت کد شده که راحت در دسترس نباشه.

تو فایل تمپلیت دنبال خط کد غیر متعارف باشید.

www.charbazar.com

از فروشگاه ساز قاصدک استفاده مکنم قبلا نصبش کردم کپی رایت را عوض کردم ولی بعد پاک کردم از روی هاستم باز نصب کردم به مشکل برخوردم

این کد خط 487 تا 491 فایل default.php

<jdoc:include type="modules" name="user18" style="ztxhtml2" />

</div>

</div>

<?php endif; ?>

گفته بودن که پاک کن یه دایو ایجاد کن و کپی رایت را داخلش قرار بده وقتی این کارا کردم سایت بالا نیومد دیگه

آقا من میخوام اون کپی رایتی که آخر سایت هست توی فوترش عوضش کنم

نوشته ش اینه Copyright © 2012 Joomla Templates by Pastelco & P30joomla All rights reserved مخوام عوضش کنم

این کد خط 487 تا 491 فایل default.php

<jdoc:include type="modules" name="user18" style="ztxhtml2" />

</div>

</div>

<?php endif; ?>

گفته بودن که پاک کن یه دایو ایجاد کن و کپی رایت را داخلش قرار بده وقتی این کارا کردم سایت بالا نیومد دیگه

آقا من میخوام اون کپی رایتی که آخر سایت هست توی فوترش عوضش کنم

نوشته ش اینه Copyright © 2012 Joomla Templates by Pastelco & P30joomla All rights reserved مخوام عوضش کنم

درود

در صورت صلاحدید دسترسی رو از طریق پاسخ خصوصی ارسال نمایید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری