Elementary

بازگشت تنظیمات دیفالت

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

صبح همگی بخیر.

برای طراحی سایت سازمانی از جوملا 3 استفاده کردم .بعد از یک ماه کارکردن بر روی قالب و اعمال تنظیمات و کدهایی که مدنظرم بود، دیروز بعد از تغییر تصاویر اسلاید شو (صرفا تغییر پیک اسلایدها و دو جمله تکست از کانتنت یکی از پست ها!)

تمامی تنظیمات و تغییرات به حالت اولیه برگشته!

1) دلیل این اتفاق چیست؟

2) آیا ممکن هست که باز هم رخ بدهد؟

صمیمانه متشکرم از همراهی جوملا فرومی های عزیز:25:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
به احتمال 99% ا قالب نال شده استفاده میکنید !

ممنونم از پاسختان؛

خواهش میکنم بیشتر توضیح بدید!

ممنونم از پاسختان؛

خواهش میکنم بیشتر توضیح بدید!

شما قالبتونو رایگان دانلود کردید؟که اگه اینطور باشه حتما نال شده است.

برای اطلاعات بیشتر یک سر به لینک زیر بزنید:

آموزش افزونه یا قالب نال ، کرک و اورجینال چیست؟

یه مورد که بعضی مواقع هم اتفاق می افته کپی شدن کد های پیش فرض قالب روی کدهای تغییرداده شماست. یه سر به مدیریت قالب رفته و معمولا توی تب های آخر ببینید مواردی همچون compress css ، less to css ، creat rtl css و ... هست یا نه. ضمن اینکه اسم قالبتون رو بگید تا خودم هم بررسی و بهتون اطلاع بدم

و یه سوال هم اینکه شما کدهای اصلی قالب رو ویرایش کردید؟

بعضی از قالب ها کدهای خودشون رو مستقیما اجرا نمی کنن و برای افزایش سرعت و ... به صورت cashing اجرا میکنن که با پاک شدن کش سیستم یا مرورگر این کدهای اجرا شده از بین می روند و صفحه کدهای جدید از کدهای پیش فرض ساخته می شه. یه احتمال هم می دم که شما کدهای این مدلی رو ویرایش کرده اید و با پاک شدن کش از بین رفتن.

شما قالبتونو رایگان دانلود کردید؟که اگه اینطور باشه حتما نال شده است.

برای اطلاعات بیشتر یک سر به لینک زیر بزنید:

آموزش افزونه یا قالب نال ، کرک و اورجینال چیست؟

ممنونم از کمکتون؛

خیر رایگان نیست! از یک سایت ایرانی تهیه کردم،من همیشه خودم از سایت های روسی و انگلیسی دانلود قالب دارم و بعدش هم فارسیش میکنم و کار میکنم؛

سایت هایی مثل:

JoomlaRu | Шаблоны Joomla 3.0 Компоненты Joomla 3.0 Модули Joomla 3.0

ZooTemplate Premium Responsive Joomla Templates

یکسری از کدهایی که تغییر دادم و خودم اضافه کردم،کاملا تغییر کرده بود و به حالت اول و پیش فرضش برگشته بود و من مجبور شدم مجدد ادیت انجام بدم!

ممنونم از ارائه این لینک.حتما میخونمش:yoho:

و یه سوال هم اینکه شما کدهای اصلی قالب رو ویرایش کردید؟

بعضی از قالب ها کدهای خودشون رو مستقیما اجرا نمی کنن و برای افزایش سرعت و ... به صورت cashing اجرا میکنن که با پاک شدن کش سیستم یا مرورگر این کدهای اجرا شده از بین می روند و صفحه کدهای جدید از کدهای پیش فرض ساخته می شه. یه احتمال هم می دم که شما کدهای این مدلی رو ویرایش کرده اید و با پاک شدن کش از بین رفتن.

خیلی ممنونم از کمکتون.

من یکسری کدهای اضافه و کم کردن مین منو و ساب منو رو ویرایش کردم

تغییر کدهای رنگ بک گراند و رنگ های تکست ها و این تیپ ادیت ها.نوع فونت ها و این تیپ ویرایش های ساده(البته فعلا ویرایش ها ساده هستند!)

و یک اتفاق غیر منطقی که واقعا خودم هم متعجب شدم ( دو بار تست کردم!)

زمانی که تنظیمات ماژول و پلاگین ها را تغییر میدهم از پنل مدیریت،تغییرات ظاهری و جابه جایی (float, background-color , width , height) تغییرات این چنینی،تمامی ادیت ها به حالت اولیه بر میگرده !

و برای جلوگیری از این اتفاق خودم دستی کدها را تغییر میدهم !

لینک اصلی قالب

ZooTemplate

البته بنده از یک سایت ایرانی که قالب را فارسی کرده بود ،خریداری کردم.

متشکرم از راهنمایی های شما:yoho:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری