ali1373

چگونگی استفاده از قالب های آماده ؟! :(

11 پست در این موضوع

با سلام

اول بگم که این اولین باریه که دارم قالب رو تغییر میدم برای سایتم(که لوکال هست)... منظورم اینکه مبتدی هستم :(

بعد این که سوالم اینکه چچوی باید از قالب های آماده استفاده کرد مثلا

قالب More Than 4000 Free Joomla CMS Templates - MX joomla123 Free

رو که نصب میکنم

خیلی از چیزایی که توی دمو میاد برای من نمیاد

یعنی چه جوری همه چیزهای که تو اون قالب هست رو بیارم و تغییر و شخصی سازی کنم؟؟

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم :(:auau::auau:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آموزش آموزش جامع فارسی سازی قالب های جوملا

خدمت شما دوست عزیز البته تاپیک شماره سوم برای شما بسیار مفید هست اول اون رو ببینید تا هم نصب و هم تنظیمات و فارسی سازی رو آموزش ببینید

موفق باشید

باسلام

در لینکی که در بالا ارسال کردید.بسته ی کوئیک استارتی(قالب بهمراه محتوای نمونه) وجود نداره .و همه شون قالب جدا هستند.شما اول میبایست قالب و یا قالب ها رو نصب کنید و بعد محتوای نمایشی سایت خودتون رو تحت ماژولهایی که میخواهید در سایت و در جایگاه های بخصوص خودش نمایش بدید...

اگر تازه با جوملا شروع کردید.پیشنهاد میکنم حتما حتما حتما از گام به گام با آموزش ها پیش برید. خیلی بیشتر از اونچیزی که فکرشو بکنید .در وقتتون صرفه جویی مییتونید بکنید...

آموزش جوملا 2.5 از مبتدی تا پیشرفته اختصاصی انجمن جوملای ایران و ماهنامه دیجیتال

آموزش جوملا 3.5 از مبتدی تا پیشرفته اختصاصی انجمن جوملای ایران و ماهنامه دیجیتال

موفق باشید و سربلند

دقیقا باید چیکار کنم؟!

فرق بسته نصبی با یک قالب چیه؟!

الان این فایل زیپ لینکی که دادم رو مگه نباید از extrension manager آپلود و نصب کنم؟!! :((:33:

دقیقا باید چیکار کنم؟!

فرق بسته نصبی با یک قالب چیه؟!

الان این فایل زیپ لینکی که دادم رو مگه نباید از extrension manager آپلود و نصب کنم؟!! :((:33:

از حجم فایل ها میشه تشخیص داد که template خالی هست یا quick start

شما فابلا ی زیپو ببین اگه ساختار جوملا توش بود بسته نصبی هست و اونو تو هاست اکسترک کنید و عملیات نصبشو انجام بدید.

اما اگه دو سه تا فولدر بیشتر توش نبود مطمینا template هست . باید یه جوملا از سایت مرجع دانلود کنه نصب کنید و بعد از تو خود جوملا اقدام به نصب اون قالب کنید.

دوست عزی بسته نصبیا بالای 15 مگ هست اما قالب معمولا 1 2 3 مگ.

راستی اگه بسته نصبی نباشه، و به صورت قالب باشه

چه جوری باید کامل نصبش کنم (مثل دمو بشه)

؟!؟!؟:33::33::33:

گفتم دیگه. یهو جوملا نصب کن. از منو افزونه ها مدیریت افزونه و فایل قالب رو معرفی و نصب کنید.

بعد برو تو قسمت قالب ها اونو پیشفرض کن که ثبت شه.

اینکارو میکنم قالب نصب میشه

اما همه چیزایی که اون دمو داره مال من نداره :(

خیلی از ماژول ها و چیزای دیگش نمیاد... :auau::auau:

خوب این قالب تکتی هست باید مارژولاشم تک تک دانلود کنی نصب کنی تنظیماتشو بزنی .

فقط الان منو هات و پزیشنا به اون حالت درامده.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری