66066

بالارفتن سرعت سایت

7 پست در این موضوع

سلام برای اینکه سرعت سایتم زیر 3ثانیه باز بشه چیکار کنم؟

من حجم عکس هارو کم کردم اما بازم سرعت پایین هست البته بگم تو سایتم ویدیو و گوگل مپ هم دارم

یه سری کار مثل تنظیمات ذخیره ساز رو انجام دادم اما فرقی نکرد.....

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket
سلام برای اینکه سرعت سایتم زیر 3ثانیه باز بشه چیکار کنم؟

من حجم عکس هارو کم کردم اما بازم سرعت پایین هست البته بگم تو سایتم ویدیو و گوگل مپ هم دارم

یه سری کار مثل تنظیمات ذخیره ساز رو انجام دادم اما فرقی نکرد.....

خودتون عکسارو که فشرده کردید. چند راه دیگه اضافه کنم

g-zip رو فعال کنید تا فایل ها compress بشن

کش جوملا رو فعال کنید

افزونه هاس اضافی رو پاک کنید

مهم ترین مورد هاست.

هاست با هارد SSD تهیه کنید.

پیشنهاد خود من هاست ازز سرور ایرانه چون پینگ بهتری داری به نظرم سرعت لود صفحاتم بیشتری.

خودتون عکسارو که فشرده کردید. چند راه دیگه اضافه کنم

g-zip رو فعال کنید تا فایل ها compress بشن

کش جوملا رو فعال کنید

افزونه هاس اضافی رو پاک کنید

مهم ترین مورد هاست.

هاست با هارد SSD تهیه کنید.

پیشنهاد خود من هاست ازز سرور ایرانه چون پینگ بهتری داری به نظرم سرعت لود صفحاتم بیشتری.

مرسی از راهنماییت

فقط در مورد هاست ,هاست من لینوکس نقره ای بی نهایت هست که از سرور پارس گرفتم این خوبه؟

هاست با هارد ssd یعنی چی؟

ویه چیز دیگه کش که گفتی فعال کنم چه جوری فعال کنم؟

مرسی از راهنماییت

فقط در مورد هاست ,هاست من لینوکس نقره ای بی نهایت هست که از سرور پارس گرفتم این خوبه؟

هاست با هارد ssd یعنی چی؟

ویه چیز دیگه کش که گفتی فعال کنم چه جوری فعال کنم؟

تنظیمات کلی > سرور

کشو پیدا میکنی تو این مسیر.

خوب بابات هاست از جایی که میگیری مهمه. اصلا کلمه ی بی نهایت ما نداریم. چی بینهایت؟؟؟ پهنای باند؟؟؟ حجم؟؟؟؟ تعداد دیتا بیس و ساب دامین؟؟؟؟

اینا مهم نیست هایت لینوکسی وب سرور لایت اسپید بگیر نوع هاردم ssd باهش سرچ کن تو گوگل میاد

تنظیمات کلی > سرور

کشو پیدا میکنی تو این مسیر.

خوب بابات هاست از جایی که میگیری مهمه. اصلا کلمه ی بی نهایت ما نداریم. چی بینهایت؟؟؟ پهنای باند؟؟؟ حجم؟؟؟؟ تعداد دیتا بیس و ساب دامین؟؟؟؟

اینا مهم نیست هایت لینوکسی وب سرور لایت اسپید بگیر نوع هاردم ssd باهش سرچ کن تو گوگل میاد

واقعا هاست اینقدر تاثیر داره یعنی با عوض کردن هاست سرعت سایتم به زیر 3ثانیه میرسه؟

چون همه تنطیماتی که گفتی رو انجام دادم

میشه یه لطفی کنیurl سایتی که هاست رو میگیری برام بفرستی اگر مشکلی نداره اینجا اگر هم نمیشه به این آدرس میل کن

suitekish@yahoo.com

مرسی

باسلام دوست گرامی

عزیز دل سرعتی که شما انتظارشو دارید به هیچ عنوان در هیچ حالت ممکنی در سرورهای اشتراکی نمیتونید بهش برسید!!!

صرفاً ssd بودن سرور که ملاک بر سرعت جادویی و غیرقابل تصویر نیست که!!

به فرض مثال سرور شرکت میزبانتون ssd باشه، اگر روی همین سرور بجای 1000 تا سایت استاندارد 5000 تا سایت میزبانی شده باشه!به نظرتون باید بگیم چونکه ssd هستش بازم همونجوریه داستان!؟

اول از همه اینکه اول میبایست انتظارتون رو یه کمی بیارید پایین تر به این دلیل که مسلماً شما از عهده ی تهیه ی یک سرور مجازی و یا سرور اختصاصی که بتونید سایتتون رو روش بالا بیارید بر نمیاد!

ضمناً اگر نهایتا میتونید ماهانه زیر 100 تومن هزینه کنید برای سایتتون؛ بهتره بگم باید تلاشتون رو بگذارید بر سر ِ اینکه سرعت سایتتون به زیر 10 ثانیه بیاد...(البته به فرض اینکه سایتتون یک سایت با محتوای استاندارد و نرمال باشه. مثلا صفحه اولش در حد 50-100 کیلوبایت حجمش بشه)

برادران گرامی...لطفا هنگام راهنمایی کردن؛ وقتی میبنید فرد مقابلتون هیچ اطلاعی نداره و کاملا تازه وارد این حوزه شده؛ لطفاً و خواهشا کمی بیشتر و از جوانب و زوایای مختلف در مورد اون موضوع تشریح کنید.

چرا که اون بنده خدا که اطلاع نداره؛ میره یک هزینه ی هنگفتی هم از نظر مالی و هم زمانی صرف میکنه و در نهایت هم به نتیجه ای که میخواست نمیرسه و متضرر میشه این وسط ؛ صرفاً بواسطه ی یک راهنمایی و یا خط و مشی نشون دادن ؛ نه چندان نادرست....

با عرض ارادت فراوان

باسلام دوست گرامی

عزیز دل سرعتی که شما انتظارشو دارید به هیچ عنوان در هیچ حالت ممکنی در سرورهای اشتراکی نمیتونید بهش برسید!!!

صرفاً ssd بودن سرور که ملاک بر سرعت جادویی و غیرقابل تصویر نیست که!!

به فرض مثال سرور شرکت میزبانتون ssd باشه، اگر روی همین سرور بجای 1000 تا سایت استاندارد 5000 تا سایت میزبانی شده باشه!به نظرتون باید بگیم چونکه ssd هستش بازم همونجوریه داستان!؟

اول از همه اینکه اول میبایست انتظارتون رو یه کمی بیارید پایین تر به این دلیل که مسلماً شما از عهده ی تهیه ی یک سرور مجازی و یا سرور اختصاصی که بتونید سایتتون رو روش بالا بیارید بر نمیاد!

ضمناً اگر نهایتا میتونید ماهانه زیر 100 تومن هزینه کنید برای سایتتون؛ بهتره بگم باید تلاشتون رو بگذارید بر سر ِ اینکه سرعت سایتتون به زیر 10 ثانیه بیاد...(البته به فرض اینکه سایتتون یک سایت با محتوای استاندارد و نرمال باشه. مثلا صفحه اولش در حد 50-100 کیلوبایت حجمش بشه)

برادران گرامی...لطفا هنگام راهنمایی کردن؛ وقتی میبنید فرد مقابلتون هیچ اطلاعی نداره و کاملا تازه وارد این حوزه شده؛ لطفاً و خواهشا کمی بیشتر و از جوانب و زوایای مختلف در مورد اون موضوع تشریح کنید.

چرا که اون بنده خدا که اطلاع نداره؛ میره یک هزینه ی هنگفتی هم از نظر مالی و هم زمانی صرف میکنه و در نهایت هم به نتیجه ای که میخواست نمیرسه و متضرر میشه این وسط ؛ صرفاً بواسطه ی یک راهنمایی و یا خط و مشی نشون دادن ؛ نه چندان نادرست....

با عرض ارادت فراوان

اقای حجت مردان زاده. من پنج تا تکنیک براب بالا بردن سرعت به دوستمون گفتم. یکی از اون گزینه ها هاست هستش. که گفتم هاستی که میگیرب تکنولوژی ssd باشه. اما نیومدم کسی رو معرفی کنم.

این یه امر عادی که همه میدونن لایت اسپید سریع تر از اپاچی هست و sdd بهتر از سرور معمولیه. شاید قضیه کلیشه ای باشه اما خوب این جور جا افتاده.

الاایحال حرف شما درست اما هیچ هاستینگی نمیاو به تعداد کاربرار رو عنوان کنه. تنها اپ تایم سرورو اعلام میکنن.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری