aynalserat

کامپوننت پست مهمان

17 پست در این موضوع

دوستان این مطلب خیلی تو انجمن بحث شده ولی من به چیزی که می خواستم نرسیدم قصد راه اندازی سیستمی دارم که کاربران بتونند مطلبی ارسال کنند کاملاً شبیه این افزونه که در این سایت راه اندازی شده درد دل کاربران با کربلا اگه کسی اسم این افزونه رو می دونه لطفاً راهنمایی کنه در صورتی که افزونه رو دارید یا مشابهش رو در دسترستون هست لطفاً برای دانلود قرار دهید .

متشکرم یا علی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام علیکم برادر گرامی...

این چیزی که شما میخواید بهش در اصطلاح پست میهمان یا دفترچه یادداشت میهمان و یا guest book گفته میشه.

موارد زیر رو بررسی و ملاحضه کن عزیز

Joomla! Extensions Directory - Guest Book

یک مورد رو بنده در اینجا در سایت مشتریم کار کردم

http://mehrdadbahar.net/دفتر-یادبودها.html

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

دوستان این مطلب خیلی تو انجمن بحث شده ولی من به چیزی که می خواستم نرسیدم قصد راه اندازی سیستمی دارم که کاربران بتونند مطلبی ارسال کنند کاملاً شبیه این افزونه که در این سایت راه اندازی شده درد دل کاربران با کربلا اگه کسی اسم این افزونه رو می دونه لطفاً راهنمایی کنه در صورتی که افزونه رو دارید یا مشابهش رو در دسترستون هست لطفاً برای دانلود قرار دهید .

متشکرم یا علی

یه منو بزار برای ارسال مطالب. نوع منو رو بزار articel ==> create a new artical s ساخت یک مطلب.

این راحت ترین راحیه که به فکرم میرسه و کابراا میتونن مطلب بفرستن تو اون دسته بندی که مشخص کردی

یه منو بزار برای ارسال مطالب. نوع منو رو بزار articel ==> create a new artical s ساخت یک مطلب.

این راحت ترین راحیه که به فکرم میرسه و کابراا میتونن مطلب بفرستن تو اون دسته بندی که مشخص کردی

با عرض ادب مجدد

به نظر شما دموی ارسالی؛ ساز و کار یک درج و مدیریت مطلب رو داره؟

لطفا در پاسخ هاتون کمی دقت کنید...

متشکرم از شما...

با عرض ادب مجدد

به نظر شما دموی ارسالی؛ ساز و کار یک درج و مدیریت مطلب رو داره؟

لطفا در پاسخ هاتون کمی دقت کنید...

متشکرم از شما...

Psobhanlo.ir/uni

User1

1234

ببرسب کنید مشابه رو.. ولی ففط لایگن شده ها اجازه ارسال دارند.

آقای صدیقی فعلاً دارم از این استفاده می کنم اما هر چی می خوام مطلب ارسال کنم نمی شه و بیشتر تبلیغات خارجی ارسال می شه که خیلی خسته ام کرده الان دنبال افزونه ای دیگه می گردم

با آر اس فروم خواستم فرمی طراحی کنم که متاسفانه اگر کاربر مطلب رو ارسال کنه چطور نمایش داده بشه مشکل هست .

ظاهرا کامپوننت قدرتمندی برای این کار وجود ندارد اگر راه حلی برای ساخت چنین فرمی دارید تا با تأیید مدیر مطلب منتشر شود به غیر از موردی که دوست عزیزمون psobhanlo گفت دارید بفرمایید .

ظاهرا کامپوننت قدرتمندی برای این کار وجود ندارد اگر راه حلی برای ساخت چنین فرمی دارید تا با تأیید مدیر مطلب منتشر شود به غیر از موردی که دوست عزیزمون psobhanlo گفت دارید بفرمایید .

مورد آقای سبحانلو هم بررسی کن . چون نیاز مشابه داشتند ایشون هم و در بی نهایت ب این نتیجه رسیدند

سلام

مگه با همین تفزونه های کامنت گذاری نمیشه ساخت؟؟؟:auau:

فقط یکم تغییرات css لازمه دیگه

متاسفانه اینها هیچ کدوم به کار نیومدند ولی کسی روش تغییر کپچای Phoca Guestbook رو بلده تا کپچاش رو تغییر بدم تا کاربر راحتتر بتونه ارسالی هاش رو ارسال کنه ؟

چون من فعلاً از این افزونه استفاده می کنم که شاید تنها اشکالش رو توی کپچای اون بشه دونست .

امیرجان بله درسته کپچا به چهار روش داره ولی دل کاربر رو خون می کنه تا تایید بشه مثلاً من از بخش تنظیمات حروفی که برای کپچا قرارداده رو پاک کردم و فقط عدد گذاشتم تا کپچاش عددی باشه حالا عددی که شده بازهم دل کاربرا رو خون می کنه هی کپچا رو وارد می کنی صحیح هم وارد می کنی مثلاً 70054 ولی قبول نمی کنه می گه اشتباه هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری