farhad6169

تعجب در اعتبار دادن گوگل به سایتی که فقط یک صفحه دارد

7 پست در این موضوع

با سلام

دوستان، تغریبا 2 ماه هستش که این سایت رو راه اندازی کردم و فقط تونستم گرافیکش رو درست کنم و یک درباره ما بذارم و یک مطلب دیگه.

که این دوتا مطلب رو تو صفحه اول ویژه کردم.

با کمال تعجب دیدم که گوگل به صفحه اول من rank 1 داده در حالی که این سایت رو 2 ساله طراحی کردم و پر از مطلب هستش و هنوز رنکش 0 هستش.

دوستان سئوکار لطفا راهنمایی بفرمایند.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

گوگل به سایت های نوپا اوایل بسیار توجه می کند اونهم تو دادن پیج رنک(قابل توجه دوستانی که گفتند رتبه گوگل دیگه بروز و آپدیت نمی شود) البته گوگل قوانین و مضامین خود را داره ولی به تجربه من سایت سبک و زیبا و نوپا با مطلب بسیار اندک قابل توجه گوگل است.

با سلام

سایتی که العان 2 سالشه یک روز نو پا بوده ، همه سایت هایی که میزنیم هم یا نوپا هستند یا یه روز نو پا بوده اند. اما این سایت من اولین سایتی هستش که رنک گرفته. نمی دونم واقعا چرا؟ تا بتونم برای بقیه سایت ها هم رعایت کنم؟

چون که تو این سایت خیلی موارد سئو رو رعایت کردم. عنوان های مطلب ها هم همگی تگ h1 هستند و صفحه اول با داشتن دوتا مطلب ویژه شده هر دو مطلب دارای عنوان h1 هستند.

دوستان نظر دیگری ندارند؟

با تشکر

توجه کنید که در هر صفحه از سایت اجازه دارید فقط یک تگ h1 استفاده کنید .

در این سایت در صفحه اول 2 تا تگ H1 استفاده کرده اید که ممکنه بعدا به سئو سایت شما صدمه وارد کنه .

با سلام

اگر دقت کرده باشید تگ های H1 بین تگ های section و Article هستند. تا جایی که من متوجه شدم این روش استفاده مضر نیست و بلکه مفید هم هست.

اگر دوستان سئو کار در این باره نظری دارند سراپا گوشم

درضمن منتظر پاسخ سوال پست اول هم هستم.

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری