taha_mokfi

مشکلی که هیچ جوابی ندارد (مشکل با تمامی فرم سازها)

4 پست در این موضوع

من با فرم ساز breezing کار می کردم ام یک مرتبه فرم هایی که جدید ساختم کار نکردند. بعد فهمیدم که سایت من با کپچا مشکل پیدا کرده و فرم هایی را که کپچا دارند را ثبت نمی کنه ولی فرمهای بدوم کپچا رو ثبت می کنه.....

بعد از یکی از سایتهای معتبر فرمساز RSform Pro رو خریدم...ولی این بار هم به مشکل بر خوردم چون دکمه ارسال در فرمهای ساخته شده با این فرمساز نیز مشکل داره و پس از زدن دکمه ارسال و چند لحظه مکث یک صفحه کاملا سفید می آید...آیا کسی از دوستان ایده ای داره؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

اگه افزونه رو از يه سايت معتبر خريدين، بايد بهتون ساپورت بدن. باهاشون تماس بگيرين و مشكلتون رو مطرح كنين.

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز، ورژن پی اچ پی که رو هاستتون نصبه ارتقا بدید. (با پشتیبان هاست برررسی کنید)

لود شدن صفحه سفید در rsform pro دلایل زیادی داره. اگه به من بگید که فرمتون شامل چه المان هایی هست، من دلیل رو میتونم بهتون بگم.

ضمن اینکه در بریزینگ هم مشکل کپچا به این شکل من که ندیدم. ممکنه که شما پلاگین یا add-on دیگه ای نصب کرده باشید که با این فرم ساز تداخل داشته یا ناخواسته تنظیمات رو تغییری داده باشید...

مشکلی که هیچ جوابی ندارد

** ضمنا هیچ مشکلی نیست که راه حلی نداشته باشه . همیشه یادمون باشه: یا راهی خواهم یافت... یا راهی خواهم ساخت**

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki
توضیح بیشتر

درود

با RSform Pro مشکل صفحه سفید برام وجود داره.

هم فرم های دیفالت و هم فرم های طراحی شده متاسفانه سفید هستند. در سورس صفحه سفید فقط عبارت ذیل وجود دارد:

<div id="ARTICLE-TITLE-SLIDER2">

من چند عکس از مشخصات مخازن سرور، فرم های موجود و یک فرم ساخته شده ضمیمه کرده ام که قابل رویت است.

9.jpg

8.jpg

7.jpg

در صورت امکان، راهنمایی های دوستان مزید امتنان می باشد.

موید باشید

------------------------

محمد میرزایی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری