eslba

مشکل در ورود به سایت و پنل مدیریت

13 پست در این موضوع

سلام دوستان وقت بخیر

من دیروز ی افزونه رو نصب کردم و بعد از اون دیگه نتونستم وارد سایت و نه وارد مدیریت جوملا بشم!!

با مطالعه برخی از پست ها از طریق مدیریت هاست اقدام به ریستور کردن بک آپ به دو روز قبل از این مشکل کردم اما همچنان مشکل پا برجاست!!!

ممنون می شم راهنمایی کنید

اینم آدرس سایت :

www.eslba.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

گزارش خطا رو از طریق فایل configuration.php روی حداکثر قرار بدید ببینید سایت چه پیام خظایی میده ؟

توی این خط :

public $error_reporting = 'default';

مقدار default را به maximum تغییر بدید

Warning: require_once(/home/eslba/public_html/administrator/components/com_payamak/helpers/gsoap.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/eslba/public_html/plugins/system/joomlasystemsms/joomlasystemsms.php on line 3

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/eslba/public_html/administrator/components/com_payamak/helpers/gsoap.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/eslba/public_html/plugins/system/joomlasystemsms/joomlasystemsms.php on line 3

این پیغام رو میده

از طریق دیتابیس ( phpmyadmin ) وارد دیتابیس سایتتون بشید توی جداول extension دنبال افزونه پیامکی که نصب کردید بگردید و غیر فعالش کنید

در تکمیل صحبت استاد گرامی

با توجه به اینکه مشکل از نبود یک فایل خاصه

میشه حدس زد افزونه بد نصب شده

لذا با اکسترکت کردن فایل زیپ شده افزونه و انتقال اون به هاستتون در مسیر درستش هم مشکل شما برطرف خواهد شد .

موفق باشید

حذف کنم راحت تره

اکثر افزونه ها که می خواستم نصب کنم ارور میداد یعنی برای جوملا 3 نبود یکی از دوستان فرمودند با جایگزین کردن <extension/> به جای <install/> افزونه ها نصب میشد و ارور نمیدادن!!

احتمالش هست به خاطر اون باشه؟

اگه دقیقا تو مسیر زیر گذاشتید و جواب نگرفتید ، حتما طبق فرمایش جناب صدیقی از طریق جدول بانک اقدام به غیر فعالسازی کنید ، چون با پاک کردن فایل ها افزونه غیر فعال نمیشه

/home/eslba/public_html/administrator/components/com_payamak/helpers/gsoap.php

اگه دقیقا تو مسیر زیر گذاشتید و جواب نگرفتید ، حتما طبق فرمایش جناب صدیقی از طریق جدول بانک اقدام به غیر فعالسازی کنید ، چون با پاک کردن فایل ها افزونه غیر فعال نمیشه

/home/eslba/public_html/administrator/components/com_payamak/helpers/gsoap.php

اینجا رو که کامل حذف کردم و چنین مسیری وجود نداره

از طریق جدول بانک هم اقدام به Drop کردن فایل ها کردم ارور داد حذف کردم:33::auau:

drop کردن فایل ها ؟؟؟؟

منظورتون چیه ؟

شما فقط باید یک ردیف رو تغییر می دادید

در مجموع فکر کنم یکم کار گره خورد و نیاز هست که دسترسی داده بشه

چون توی فروم عرف نیست که به کاربران عادی دسترسی بدن ( که خوب هم هست ) فکر می کنم اساتید اگه وقت کنن یه دسترسی بدید، ببینن چی شده

انشالله مشکل حل میشه

اگه بانکتون رو تغییر نداده بودید پیشنهاد میکردم اون پوشه زیپ رو داخل کامپوننت دوباره اکسترکت کنید تا مشکل حل بشه ولی الان دیگه فکر کنم نیاز به دسترسی باشه

موفق باشید

drop کردن فایل ها ؟؟؟؟

منظورتون چیه ؟

شما فقط باید یک ردیف رو تغییر می دادید

در مجموع فکر کنم یکم کار گره خورد و نیاز هست که دسترسی داده بشه

چون توی فروم عرف نیست که به کاربران عادی دسترسی بدن ( که خوب هم هست ) فکر می کنم اساتید اگه وقت کنن یه دسترسی بدید، ببینن چی شده

انشالله مشکل حل میشه

اگه بانکتون رو تغییر نداده بودید پیشنهاد میکردم اون پوشه زیپ رو داخل کامپوننت دوباره اکسترکت کنید تا مشکل حل بشه ولی الان دیگه فکر کنم نیاز به دسترسی باشه

موفق باشید

[ATTACH=CONFIG]8525[/ATTACH]

لون چهارتا که نوشته payamak رو هر کدوم باز کردم اول گزینه check all رو زدم بعد هم گزینه Drop:auau:

نه دوست عزیز

[ATTACH=CONFIG]8527[/ATTACH]

جدول extensions ردیف مربوط به کامپوننت پیامک رو پیدا کنید

سپس اون enabled رو سفر کنید

البته اگه خود ردیف رو هم delete کنید احتمالا جواب میده

نه دوست عزیز

[ATTACH=CONFIG]8527[/ATTACH]

جدول extensions ردیف مربوط به کامپوننت پیامک رو پیدا کنید

سپس اون enabled رو سفر کنید

البته اگه خود ردیف رو هم delete کنید احتمالا جواب میده

ممنونم از راهنمایت دوست عزیز و همچنین از راهنمایی جناب صدیقی عزیز :4d564ad6::4d564ad6::yoho:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری